Профил на менаџерот: Mateusz Zajakala

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mateusz Zajakala
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 16, 2008
Последна интеракција: Мар 23 2012, 17:07:44
Постови на форумот:203  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (261)
Освоени поени:0 (570)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (2.18)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

21% отклучени

(73/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mateusz Zajakala Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 12, Трка 1
Број на најавувања:3901
Време поминато на ГПРО:573.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
28-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
27 M-2 35 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Badyear $-46.367.173 Пензиониран*
26 M-2 18 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 32 Dunnolop $4.354.745 Задржи група
25 P-12 1 6 11 3 7 113 17 6.65 W 55 Dunnolop $41.984.472 Промовиран
24 P-12 10 1 2 0 0 23 17 1.35 R2 ? Dunnolop $15.126.040 Задржи група
23 P-12 6 0 3 0 1 41 17 2.41 SF ? Dunnolop $11.729.413 Задржи група
22 P-12 8 0 3 0 1 31 17 1.82 QF ? Dunnolop $12.165.348 Задржи група
21 M-4 20 0 0 0 0 5 17 0.29 QF ? Badyear $-503.052 Испаднат
20 M-4 7 0 0 0 0 29 17 1.71 R2 52 Michelini $27.500.111 Задржи група
19 M-4 7 0 1 0 1 40 17 2.35 QF ? Michelini $14.565.768 Задржи група
18 M-4 19 0 0 0 1 8 14 0.57 R1 - Dunnolop $761.090 Задржи група
17 P-15 2 5 9 2 0 93 17 5.47 R1 ? Yokomama $55.187.892 Промовиран
16 P-15 10 0 2 0 0 14 16 0.88 R1 - blank $57.469.459 Задржи група
15 A-24 3 5 8 7 4 85 16 5.31 - - blank $23.895.983 Промовиран
14 A-24 22 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? blank $36.332.295 Задржи група
13 A-24 14 0 0 0 0 6 17 0.35 - 659 blank $38.815.837 Задржи група
12 R-77 4 1 6 1 0 66 17 3.88 - ? blank $31.773.802 Промовиран