Профил на менаџерот: Sandor Hausel

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sandor Hausel
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 16, 2013
Последна интеракција: Јан 5 2020, 21:08:30
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (179)
Освоени поени:0 (261)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.46)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(29/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sandor Hausel Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 38, Трка 3
Број на најавувања:514
Време поминато на ГПРО:56.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 A-66 36 0 0 0 0 0 3 0 - 9432 Pipirelli $13.306.724 Испаднат
72 A-66 35 0 0 0 0 0 15 0 - 5237 Pipirelli $8.610.698 Задржи група
71 A-66 32 0 0 0 0 0 15 0 - 5075 Pipirelli $8.733.206 Задржи група
70 A-66 31 0 0 0 0 0 15 0 - 5284 Pipirelli $10.314.858 Задржи група
69 R-53 3 2 8 3 3 91 17 5.35 W 2815 Pipirelli $9.664.421 Промовиран
68 R-53 9 0 2 1 0 36 16 2.25 R1 5030 Pipirelli $5.207.037 Задржи група
67 R-53 29 0 0 0 0 0 12 0 R2 7119 Pipirelli $7.662.108 Задржи група
66 R-53 6 0 2 0 0 37 15 2.47 QF 5483 Pipirelli $10.187.134 Задржи група
65 R-53 15 0 0 0 0 8 11 0.73 R1 6988 Pipirelli $30.342.997 Задржи група
53-64 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 R-164 22 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $18.784.328 Задржи група
46-51 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-385 20 0 0 0 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $21.453.321 Задржи група
42-44 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 R-405 14 0 0 0 0 3 7 0.43 R1 - Pipirelli $23.323.969 Задржи група
40 A-9 32 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $25.903.821 Испаднат
39 R-401 4 0 2 5 0 56 16 3.5 QF - Pipirelli $9.308.527 Промовиран
38 R-401 9 0 1 0 0 30 15 2 - - Pipirelli $3.465.489 Задржи група