Профил на менаџерот: Igor Piątek

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Igor Piątek
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 17, 2013
Последна интеракција: Авг 7 2014, 22:46:33
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (83)
Освоени поени:0 (350)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (36)
Пол-позиции:0 (42)
Најбрзи круга:0 (13)
Просечно поени/трка: - (4.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(96/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Igor Piątek Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 38, Трка 4
Број на најавувања:174
Време поминато на ГПРО:91.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
44-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 P-23 35 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Yokomama $-37.495.225 Пензиониран*
42 A-79 2 1 9 9 0 96 17 5.65 F ? Pipirelli $39.351.358 Промовиран
41 A-79 10 0 3 0 0 21 17 1.24 R1 ? Pipirelli $50.945.771 Задржи група
40 R-174 1 9 12 16 2 125 17 7.35 F ? Pipirelli $54.333.947 Промовиран
39 R-174 4 2 5 15 9 48 17 2.82 QF ? Pipirelli $-26.092.191 Задржи група
38 R-174 4 3 7 2 2 60 14 4.29 - - Pipirelli $-18.806.489 Задржи група