Профил на менаџерот: Fred Vieane

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Fred Vieane
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 19, 2008
Последна интеракција: Мај 15 2018, 06:24:43
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (866)
Освоени поени:0 (1202)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (63)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.39)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(42/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Fred Vieane Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 12, Трка 1
Број на најавувања:2564
Време поминато на ГПРО:540.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-45 18 0 0 0 0 1 11 0.09 R2 7540 Pipirelli $25.672.917 Задржи група
63 R-188 8 0 0 0 0 30 16 1.88 QF 4946 Pipirelli $26.380.024 Задржи група
62 R-188 8 0 0 0 0 21 17 1.24 R2 3498 Pipirelli $2.332.289 Задржи група
61 R-188 6 0 1 0 0 35 16 2.19 QF 5012 Pipirelli $12.093.162 Задржи група
60 R-188 17 0 0 0 0 6 16 0.38 R1 5428 Pipirelli $14.804.224 Задржи група
59 R-188 8 0 0 0 0 19 17 1.12 R2 4404 Pipirelli $22.208.172 Задржи група
58 R-188 8 0 1 0 0 41 17 2.41 QF 3231 Pipirelli $13.876.180 Задржи група
57 R-188 15 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 4791 Pipirelli $11.442.213 Задржи група
56 R-188 5 0 3 0 0 61 17 3.59 QF 3119 Pipirelli $32.384.725 Задржи група
55 R-188 12 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 5938 Pipirelli $23.295.629 Задржи група
54 R-188 6 0 1 0 0 59 16 3.69 SF 4813 Pipirelli $10.450.609 Задржи група
53 R-188 9 0 0 0 0 23 11 2.09 QF 8551 Pipirelli $32.835.124 Задржи група
52 R-188 7 0 0 0 0 44 17 2.59 QF 2326 Pipirelli $19.234.094 Задржи група
51 R-188 9 0 0 0 0 22 16 1.38 R1 - Pipirelli $23.090.414 Задржи група
50 R-188 6 0 2 0 0 50 17 2.94 QF 2430 Pipirelli $31.737.123 Задржи група
49 A-3 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $464.939 Испаднат
48 R-213 6 0 5 0 1 50 15 3.33 R2 - Pipirelli $33.091.238 Промовиран*
47 R-213 9 0 1 0 0 26 17 1.53 R2 2447 Pipirelli $30.159.555 Задржи група
46 A-66 34 0 0 0 0 0 17 0 - 2497 Pipirelli $1.870.757 Испаднат
45 R-122 4 2 4 2 0 59 17 3.47 R1 2482 Pipirelli $52.062.381 Промовиран
44 A-17 32 0 0 0 0 0 17 0 - 2921 Pipirelli $-5.305.429 Испаднат
43 R-358 4 0 5 0 0 67 16 4.19 SF - Pipirelli $14.413.845 Промовиран
42 R-358 10 0 0 0 0 22 14 1.57 R1 - Pipirelli $11.012.174 Задржи група
41 A-28 36 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $3.960.478 Испаднат
40 R-306 4 1 5 0 2 64 17 3.76 F ? Pipirelli $13.455.059 Промовиран
39 R-306 18 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $11.730.491 Задржи група
38 R-306 17 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $9.932.216 Задржи група
37 R-306 22 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $27.905.144 Задржи група
36 R-306 11 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 2351 Pipirelli $8.009.596 Задржи група
35 R-306 17 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 - Pipirelli $15.278.151 Задржи група
34 R-306 25 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $3.097.667 Задржи група
33 R-306 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $-6.812.920 Задржи група
32 R-306 6 0 2 0 0 52 17 3.06 SF 1784 Pipirelli $11.916.341 Задржи група
31 R-306 13 0 0 0 0 9 16 0.56 R2 - Pipirelli $-2.343.040 Задржи група
30 R-306 18 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 - Pipirelli $-1.633.028 Задржи група
29 A-5 34 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $466.781 Испаднат
28 R-147 2 0 7 0 0 75 17 4.41 QF 1513 Pipirelli $19.679.282 Промовиран
27 R-147 7 0 3 0 0 50 17 2.94 F ? Pipirelli $13.161.632 Задржи група
26 A-42 37 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $2.885.168 Испаднат
25 R-123 3 2 7 0 1 73 17 4.29 R1 1477 Pipirelli $13.488.014 Промовиран
24 R-123 9 1 1 0 0 22 17 1.29 R1 1781 Pipirelli $15.166.027 Задржи група
23 R-123 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1773 Pipirelli $4.516.681 Задржи група
22 R-123 13 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1817 Pipirelli $12.585.127 Задржи група
21 R-123 12 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 1755 Pipirelli $8.812.201 Задржи група
20 A-2 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 1225 Pipirelli $-30.996.745 Испаднат
19 R-58 5 0 2 0 0 41 17 2.41 QF 1480 Pipirelli $28.787.435 Промовиран
18 A-53 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 1020 Pipirelli $10.150.248 Испаднат
17 R-209 1 4 11 6 0 110 17 6.47 SF 761 Pipirelli $12.798.448 Промовиран
16 A-52 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $2.230.198 Испаднат
15 A-52 27 0 0 0 0 0 17 0 - 593 blank $9.855.048 Задржи група
14 A-52 28 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $8.388.809 Задржи група
13 A-52 25 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $5.242.761 Задржи група
12 R-89 27 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $6.526.345 Промовиран*