Профил на менаџерот: Irmantas Mula

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Irmantas Mula
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 24, 2008
Последна интеракција: Сеп 25 2013, 15:03:38
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (440)
Освоени поени:0 (893)
Победи:0 (28)
Подиуми:0 (84)
Пол-позиции:0 (28)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: - (2.03)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 25, 2011)
Достигнувања:

26% отклучени

(92/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Irmantas Mula Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 12, Трка 2
Број на најавувања:4074
Време поминато на ГПРО:752.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
39-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 P-15 39 0 0 0 0 0 1 0 - - Yokomama $-44.484.047 Пензиониран
37 P-15 17 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 314 Dunnolop $15.888.501 Задржи група
36 P-15 11 0 1 2 0 22 17 1.29 QF ? Yokomama $12.691.194 Задржи група
35 P-15 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 211 Yokomama $22.907.598 Задржи група
34 A-62 4 2 5 1 4 56 17 3.29 SF 525 Pipirelli $27.776.355 Промовиран
33 A-62 13 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $9.783.531 Задржи група
32 P-11 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $19.589.222 Испаднат
31 P-11 11 0 1 0 0 18 17 1.06 R1 ? Yokomama $19.162.193 Задржи група
30 P-11 18 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 187 Yokomama $9.801.400 Задржи група
29 A-64 1 5 13 11 4 106 17 6.24 W 372 Pipirelli $40.518.817 Промовиран
28 A-64 12 1 1 0 2 15 17 0.88 R1 713 Pipirelli $16.624.511 Задржи група
27 P-14 29 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 - Dunnolop $17.098.053 Испаднат
26 P-14 15 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Dunnolop $7.027.611 Задржи група
25 P-14 8 1 2 0 1 25 17 1.47 R2 ? Dunnolop $5.469.441 Задржи група
24 P-14 25 0 0 0 0 4 17 0.24 - 389 Pipirelli $8.958.561 Задржи група
23 A-10 2 4 10 8 4 89 17 5.24 QF 369 Pipirelli $54.199.820 Промовиран
22 A-10 5 2 4 0 0 48 17 2.82 SF 518 Pipirelli $31.276.007 Задржи група
21 P-4 35 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $-13.210.302 Испаднат
20 M-1 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 122 Badyear $10.334.469 Испаднат
19 P-9 2 4 12 4 3 106 17 6.24 SF ? Yokomama $42.429.101 Промовиран
18 M-2 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $4.481.600 Испаднат
17 M-2 15 0 0 0 0 10 17 0.59 SF ? Dunnolop $10.456.409 Задржи група
16 P-10 2 2 7 1 2 85 17 5 F 60 blank $26.151.655 Промовиран
15 A-57 3 4 8 1 4 86 17 5.06 - 186 blank $19.245.139 Промовиран
14 A-57 6 1 4 0 1 46 17 2.71 - ? blank $10.471.977 Задржи група
13 A-57 10 0 1 0 0 25 17 1.47 - 490 blank $10.461.177 Задржи група
12 R-56 1 2 11 0 0 101 16 6.31 - - blank $21.377.593 Промовиран