Профил на менаџерот: Alexandr Marchenko

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alexandr Marchenko
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 28, 2013
Последна интеракција: Дек 18 2015, 23:45:03
Постови на форумот:43  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (191)
Освоени поени:0 (476)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (47)
Пол-позиции:0 (31)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (2.49)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 16, 2013)
Достигнувања:

32% отклучени

(113/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alexandr Marchenko Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:aleximarico

Основни информации

Прво ГП: Сезона 38, Трка 7
Број на најавувања:1749
Време поминато на ГПРО:533.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
51-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 P-13 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-23.056.328 Пензиониран
49 M-4 33 0 0 0 0 1 10 0.1 R1 - Badyear $10.550.562 Испаднат
48 M-4 12 2 2 0 2 20 17 1.18 R1 252 Contimental $68.927.455 Задржи група
47 M-4 24 0 0 0 0 5 17 0.29 - 160 Contimental $63.370.066 Задржи група
46 P-18 1 5 9 10 3 100 17 5.88 W 60 Dunnolop $138.825.256 Промовиран
45 P-18 16 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 ? Avonn $61.573.647 Задржи група
44 P-18 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 ? Avonn $84.395.507 Задржи група
43 A-46 1 5 15 8 9 130 17 7.65 W 225 Pipirelli $112.731.587 Промовиран
42 A-46 8 1 3 0 0 34 17 2 R2 752 Pipirelli $62.873.674 Задржи група
41 A-46 14 0 1 0 1 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $36.175.177 Задржи група
40 A-46 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $38.816.496 Задржи група
39 R-263 1 8 10 8 1 104 17 6.12 W ? Pipirelli $42.218.933 Промовиран
38 R-263 5 2 4 5 4 44 11 4 - - Pipirelli $-22.108.012 Задржи група