Профил на менаџерот: Patrik Gyurki

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Patrik Gyurki
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 28, 2013
Последна интеракција: Јун 19 2020, 15:03:46
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (529)
Освоени поени:3 (367)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: 0.3 (0.69)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(19/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Patrik Gyurki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 8
Број на најавувања:760
Време поминато на ГПРО:109.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 104
Позиција во сезоната:14
Пари: $-??.???.???
Возач: Claudio Chinosi (80)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:8
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 R-104 15 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 5308 Pipirelli $-10.461.136 Задржи група
74 R-104 19 0 0 0 0 0 6 0 R1 8270 Pipirelli $-13.985.328 Задржи група
73 R-178 13 0 0 0 0 7 16 0.44 R2 5012 Pipirelli $2.986.575 Задржи група
72 R-178 9 1 1 0 0 24 13 1.85 SF 7038 Pipirelli $8.154.891 Задржи група
71 R-178 11 0 0 0 0 20 16 1.25 QF 5602 Pipirelli $-2.129.587 Задржи група
70 R-178 8 0 1 0 0 32 16 2 R1 5342 Pipirelli $-7.520.572 Задржи група
69 R-178 17 0 0 0 0 4 13 0.31 R2 6532 Pipirelli $4.756.646 Задржи група
68 R-178 17 0 0 0 0 0 16 0 R2 5636 Pipirelli $-6.454.463 Задржи група
67 R-178 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 5874 Pipirelli $-735.338 Задржи група
66 R-178 16 0 0 0 0 0 17 0 R2 5082 Pipirelli $-2.713.692 Задржи група
65 R-178 19 0 0 0 0 0 16 0 R1 5538 Pipirelli $-16.385.188 Задржи група
64 R-178 17 0 0 0 0 0 17 0 R1 5220 Pipirelli $3.234.232 Задржи група
63 R-178 8 0 0 0 0 25 17 1.47 QF 4499 Pipirelli $8.221.783 Задржи група
62 R-178 10 0 0 0 0 15 16 0.94 QF 5311 Pipirelli $-2.767.477 Задржи група
61 R-178 10 0 0 0 0 10 16 0.62 R2 5577 Pipirelli $5.737.895 Задржи група
60 R-178 13 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 5206 Pipirelli $4.999.885 Задржи група
59 R-178 12 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 4948 Pipirelli $16.205.078 Задржи група
58 R-178 10 0 1 0 0 14 17 0.82 SF 4705 Pipirelli $598.430 Задржи група
57 R-178 8 0 1 0 0 26 17 1.53 QF 4752 Pipirelli $4.978.838 Задржи група
56 R-178 9 0 1 0 0 25 17 1.47 QF 6328 Pipirelli $12.194.842 Задржи група
55 R-178 13 0 0 0 0 12 16 0.75 QF 6419 Pipirelli $2.027.171 Задржи група
54 R-178 10 0 0 0 0 24 17 1.41 R1 5738 Pipirelli $-6.429.264 Задржи група
53 R-178 15 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 7781 Pipirelli $3.567.703 Задржи група
52 R-178 19 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $7.111.545 Задржи група
51 R-178 18 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $8.584.816 Задржи група
50 R-178 16 0 0 0 0 10 16 0.62 R1 - Pipirelli $13.137.667 Задржи група
49 R-178 18 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $4.985.318 Задржи група
48 R-178 8 0 1 0 0 28 17 1.65 QF ? Pipirelli $6.419.422 Задржи група
47 R-178 8 1 1 0 1 40 17 2.35 SF ? Pipirelli $5.383.337 Задржи група
46 R-178 13 0 2 0 4 18 15 1.2 QF - Pipirelli $-10.892.016 Задржи група
45 R-178 15 0 0 0 1 6 17 0.35 R2 ? Pipirelli $-7.532.633 Задржи група
44 R-178 23 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-115.754 Задржи група
43 R-178 22 0 0 0 0 0 9 0 R1 - Pipirelli $-2.734.027 Задржи група