Профил на менаџерот: Tomáš Kucej

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tomáš Kucej
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 17, 2013
Последна интеракција: Јул 30 2018, 23:56:19
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (437)
Освоени поени:0 (647)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (49)
Пол-позиции:0 (26)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (1.48)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

21% отклучени

(75/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tomáš Kucej Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 38, Трка 12
Број на најавувања:3544
Време поминато на ГПРО:473.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
66-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
65 R-15 12 0 1 0 0 9 9 1 QF 7977 Pipirelli $25.465.306 Задржи група
64 A-14 34 0 0 0 0 0 10 0 R1 8529 Pipirelli $72.668.057 Испаднат
63 A-14 19 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 3477 Pipirelli $57.134.823 Задржи група
62 P-25 36 0 0 0 0 0 17 0 - 3757 Yokomama $38.645.460 Испаднат
61 A-99 1 5 11 9 7 105 17 6.18 F 936 Pipirelli $103.798.805 Промовиран
60 A-99 5 2 4 2 2 45 17 2.65 QF 1142 Pipirelli $88.448.720 Задржи група
59 A-99 10 0 1 0 1 21 17 1.24 R1 4154 Pipirelli $58.771.962 Задржи група
58 A-99 19 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 4956 Pipirelli $37.180.165 Задржи група
57 A-99 25 0 0 0 0 0 16 0 R1 5399 Pipirelli $42.053.989 Задржи група
56 A-99 25 0 0 0 0 1 14 0.07 R1 6577 Pipirelli $52.852.069 Задржи група
55 A-99 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 4637 Pipirelli $73.652.208 Задржи група
54 A-99 11 0 0 0 0 22 15 1.47 R1 6550 Pipirelli $37.252.199 Задржи група
53 A-99 21 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1632 Pipirelli $32.294.273 Задржи група
52 A-99 14 0 1 2 1 19 15 1.27 QF - Pipirelli $60.944.145 Задржи група
51 A-99 6 1 4 4 2 47 17 2.76 R1 ? Pipirelli $55.071.566 Задржи група
50 A-99 20 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 926 Pipirelli $35.730.066 Задржи група
49 A-99 17 0 0 1 0 10 17 0.59 R2 1799 Pipirelli $66.815.164 Задржи група
48 A-99 5 2 5 2 0 63 17 3.71 R2 461 Pipirelli $46.364.479 Задржи група
47 A-99 20 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 960 Pipirelli $27.095.191 Задржи група
46 A-99 11 1 2 1 1 23 16 1.44 R1 - Pipirelli $59.492.585 Задржи група
45 A-99 4 2 5 1 1 63 17 3.71 R2 ? Pipirelli $35.274.290 Задржи група
44 A-99 15 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $26.731.470 Задржи група
43 A-99 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $54.523.585 Задржи група
42 A-99 9 0 4 1 0 35 16 2.19 SF - Pipirelli $67.276.765 Задржи група
41 A-99 9 0 0 0 0 25 17 1.47 R2 719 Pipirelli $44.385.947 Задржи група
40 A-99 19 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? Pipirelli $21.211.846 Задржи група
39 R-96 2 3 8 3 0 85 15 5.67 F - Pipirelli $43.089.764 Промовиран
38 R-96 9 2 3 0 0 35 6 5.83 - - Pipirelli $8.430.149 Задржи група