Профил на менаџерот: Zsolt Dekany

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Zsolt Dekany
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 23, 2013
Последна интеракција: Апр 1 2020, 00:36:03
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (487)
Освоени поени:0 (589)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (40)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: 0 (1.21)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

17% отклучени

(59/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Zsolt Dekany Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 38, Трка 14
Број на најавувања:2080
Време поминато на ГПРО:421.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 54
Позиција во сезоната:17
Пари: $??.???.???
Возач: Anthony Pryce (89)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Foks (R54) - 4 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-54 17 0 0 0 0 2 12 0.17 R2 6167 Pipirelli $37.245.348 Задржи група
73 R-54 15 0 0 0 0 3 9 0.33 R2 7917 Pipirelli $38.447.267 Задржи група
72 R-54 13 0 0 0 0 5 9 0.56 R1 7319 Pipirelli $34.478.124 Задржи група
71 R-54 18 0 0 0 0 3 6 0.5 R1 9587 Pipirelli $39.548.073 Задржи група
70 R-54 15 0 0 0 0 3 5 0.6 R1 10289 Pipirelli $27.319.125 Задржи група
69 A-62 36 0 0 0 0 0 9 0 R2 7576 Pipirelli $24.158.278 Пензиониран
68 A-62 12 0 1 0 0 11 16 0.69 R2 4169 Pipirelli $23.983.983 Задржи група
67 A-62 30 0 0 0 0 0 15 0 R1 5271 Pipirelli $33.263.314 Задржи група
66 A-62 28 0 0 0 0 0 15 0 - 5263 Pipirelli $57.787.515 Задржи група
65 R-81 5 1 5 1 1 61 15 4.07 R2 5705 Pipirelli $58.280.993 Промовиран
64 A-24 35 0 0 0 0 0 9 0 R1 7817 Pipirelli $9.205.931 Испаднат
63 A-24 30 0 0 0 0 0 13 0 R1 6450 Pipirelli $14.244.244 Задржи група
62 A-24 22 0 0 0 1 1 16 0.06 R1 4321 Pipirelli $52.554.059 Задржи група
61 A-24 12 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 4502 Pipirelli $63.850.828 Задржи група
60 A-24 15 0 0 0 0 11 16 0.69 R1 4419 Pipirelli $40.035.037 Задржи група
59 A-24 14 0 0 0 0 7 14 0.5 R1 6228 Pipirelli $52.396.351 Задржи група
58 A-24 16 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 3749 Pipirelli $45.350.861 Задржи група
57 A-24 16 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 2172 Pipirelli $43.358.396 Задржи група
56 A-24 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 4249 Pipirelli $67.662.805 Задржи група
55 A-24 26 0 0 0 0 0 15 0 R2 6157 Pipirelli $17.522.374 Задржи група
54 R-206 2 4 13 0 6 126 17 7.41 SF 4687 Pipirelli $30.020.052 Промовиран
53 R-206 4 3 6 1 2 80 17 4.71 SF 3856 Pipirelli $8.331.689 Задржи група
52 R-206 7 0 0 0 0 23 16 1.44 R1 - Pipirelli $4.063.218 Задржи група
51 R-206 16 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 2577 Pipirelli $3.817.780 Задржи група
50 R-206 6 0 2 0 0 40 15 2.67 SF - Pipirelli $27.382.653 Задржи група
49 R-206 11 0 1 1 0 22 9 2.44 - - Pipirelli $39.574.887 Задржи група
48 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-391 19 0 0 0 0 1 2 0.5 R2 - Pipirelli $20.224.253 Задржи група
46 R-391 10 0 0 0 0 11 10 1.1 R2 - Pipirelli $38.066.171 Задржи група
45 A-40 31 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-43.137.232 Испаднат
44 A-40 32 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $13.744.789 Задржи група
43 R-275 6 1 2 5 1 51 17 3 SF 2658 Pipirelli $18.809.742 Промовиран*
42 A-120 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-9.391.503 Испаднат
41 A-120 18 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $2.401.643 Задржи група
40 A-120 16 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $1.299.802 Задржи група
39 R-133 3 2 8 3 3 77 17 4.53 R2 ? Pipirelli $10.737.052 Промовиран
38 R-133 18 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $-4.716.396 Задржи група