Профил на менаџерот: Petri Myllymäki

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Petri Myllymäki
Држава: Финска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 8, 2013
Последна интеракција: Мај 6 2016, 22:35:55
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (186)
Освоени поени:0 (521)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (29)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.8)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(26/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Petri Myllymäki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 1
Број на најавувања:788
Време поминато на ГПРО:294.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 R-81 5 0 1 0 0 46 12 3.83 QF - Pipirelli $8.982.681 Задржи група
51 R-81 7 0 0 0 0 31 10 3.1 R1 - Pipirelli $-3.926.866 Задржи група
50 R-81 10 0 0 0 0 12 10 1.2 QF - Pipirelli $6.150.827 Задржи група
49 A-17 30 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $-2.282.386 Испаднат
48 R-152 6 1 2 0 0 60 16 3.75 QF - Pipirelli $490.226 Промовиран*
47 R-152 10 0 0 0 0 19 14 1.36 SF - Pipirelli $-5.346.014 Задржи група
46 A-35 34 0 0 0 0 0 8 0 - - Pipirelli $-19.430.644 Пензиониран
45 R-264 2 5 10 0 0 106 15 7.07 W - Pipirelli $563.253 Промовиран
44 R-264 3 2 5 0 1 76 17 4.47 R2 2167 Pipirelli $-6.790.685 Задржи група
43 R-264 3 2 7 0 0 76 16 4.75 QF - Pipirelli $-8.189.664 Задржи група
42 R-264 8 0 0 0 0 33 16 2.06 R1 - Pipirelli $5.596.500 Задржи група
41 R-264 7 1 4 0 0 49 17 2.88 R2 ? Pipirelli $-6.727.123 Задржи група
40 R-264 14 0 0 0 0 10 12 0.83 QF - Pipirelli $478.750 Задржи група
39 R-264 16 0 0 0 0 3 9 0.33 R1 - Pipirelli $-9.196.979 Задржи група