Профил на менаџерот: Ilya Vedenikov

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Ilya Vedenikov
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 8, 2013
Последна интеракција: Вчера во 19:32:08
Постови на форумот:19  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (589)
Освоени поени:3 (1460)
Победи:0 (40)
Подиуми:0 (126)
Пол-позиции:0 (73)
Најбрзи круга:0 (34)
Просечно поени/трка: 0.2 (2.48)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 30, 2013)
Достигнувања:

47% отклучени

(167/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ilya Vedenikov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:admiral12345678

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 1
Број на најавувања:9018
Време поминато на ГПРО:2384.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Elite
Позиција во сезоната:30
Пари: $?.???.???
Возач: Kenny Carroll (150)
Технички Директор: Robin Cowperthwaite (120)
Екипа во целост:38
Гуми: Contimental
Име на тим: KAMAZ-Master Aspire
Екипен пласман:191
Поени на тимот:270.0663

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 Elite 15 0 1 0 1 11 17 0.65 - 44 Contimental $29.970.849 Задржи група
72 M-2 3 2 2 0 2 39 17 2.29 R2 121 Contimental $61.023.022 Промовиран
71 M-2 21 0 0 4 0 11 17 0.65 R1 563 Hancock $14.890.616 Задржи група
70 P-1 2 2 9 1 1 88 17 5.18 SF 2442 Yokomama $54.497.764 Промовиран
69 P-1 4 0 4 2 1 57 17 3.35 R1 173 Yokomama $42.471.924 Задржи група
68 M-1 29 0 0 1 0 5 17 0.29 R2 140 Yokomama $34.017.389 Испаднат
67 M-1 8 0 2 0 2 29 17 1.71 SF 3960 Dunnolop $22.861.023 Задржи група
66 M-1 4 2 3 1 1 36 17 2.12 R1 68 Contimental $36.864.823 Задржи група
65 M-1 26 0 0 0 0 5 17 0.29 - 103 Contimental $34.490.008 Задржи група
64 P-4 2 6 15 13 3 133 17 7.82 SF 65 Dunnolop $61.091.279 Промовиран
63 P-4 6 0 1 1 0 31 17 1.82 R1 227 Yokomama $74.715.103 Задржи група
62 P-4 12 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 2103 Yokomama $61.682.580 Задржи група
61 A-73 2 2 13 10 4 103 17 6.06 F 647 Pipirelli $100.909.982 Промовиран
60 A-73 5 0 5 10 0 61 17 3.59 SF 1051 Pipirelli $73.780.264 Задржи група
59 P-16 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 1660 Yokomama $40.464.598 Испаднат
58 P-16 11 0 1 0 0 14 16 0.88 R2 3079 Yokomama $91.988.488 Задржи група
57 P-16 5 3 5 1 5 61 17 3.59 SF 155 Dunnolop $60.803.007 Задржи група
56 P-16 8 1 2 0 1 28 17 1.65 QF 318 Yokomama $44.635.228 Задржи група
55 P-16 6 0 4 1 0 48 17 2.82 QF 236 Yokomama $64.657.994 Задржи група
54 P-16 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2243 Yokomama $47.838.506 Задржи група
53 P-16 18 0 1 0 0 11 17 0.65 QF 338 Dunnolop $63.460.421 Задржи група
52 P-16 7 0 2 0 0 26 16 1.62 R1 - Yokomama $75.472.610 Задржи група
51 A-88 1 11 13 15 9 135 17 7.94 W 513 Pipirelli $144.589.284 Промовиран
50 A-88 4 0 4 0 0 60 17 3.53 SF 631 Pipirelli $66.851.879 Задржи група
49 R-225 2 4 12 3 1 103 14 7.36 W - Pipirelli $34.211.001 Промовиран
48 P-23 39 0 0 0 0 0 2 0 - - Dunnolop $47.248.686 Спец пот
47 A-28 2 2 9 2 3 80 17 4.71 W ? Pipirelli $109.805.228 Промовиран
46 A-28 5 1 3 0 0 41 17 2.41 R1 872 Pipirelli $57.848.205 Задржи група
45 A-28 11 0 2 0 0 25 16 1.56 R2 - Pipirelli $63.276.755 Задржи група
44 A-28 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $11.012.988 Задржи група
43 A-28 7 1 2 0 0 33 17 1.94 QF 962 Pipirelli $29.538.623 Задржи група
42 A-28 15 1 1 0 0 16 17 0.94 QF 1140 Pipirelli $26.498.746 Задржи група
41 A-28 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 1357 Pipirelli $62.140.392 Задржи група
40 R-164 3 1 7 8 0 99 17 5.82 QF 1820 Pipirelli $59.212.418 Промовиран
39 R-164 6 1 2 0 0 37 17 2.18 QF ? Pipirelli $-13.682.331 Задржи група