Профил на менаџерот: Jose Silva

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jose Silva
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 8, 2007
Последна интеракција: Мај 7 2015, 13:35:48
Постови на форумот:77  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (475)
Освоени поени:0 (957)
Победи:0 (31)
Подиуми:0 (82)
Пол-позиции:0 (38)
Најбрзи круга:0 (27)
Просечно поени/трка: - (2.01)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 20, 2011)
Достигнувања:

34% отклучени

(120/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jose Silva Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 3, Трка 2
Број на најавувања:11224
Време поминато на ГПРО:4987.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Jose Silva (Последна обнова: Фев 21 2012, 19:10:31)