Профил на менаџерот: Stefan Krustev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Stefan Krustev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 15, 2013
Последна интеракција: Фев 21 2020, 22:08:17
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (608)
Освоени поени:10 (1074)
Победи:0 (34)
Подиуми:0 (84)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (40)
Просечно поени/трка: 0.77 (1.77)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 20, 2014)
Достигнувања:

31% отклучени

(108/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Stefan Krustev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 1
Број на најавувања:7115
Време поминато на ГПРО:985 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 6
Позиција во сезоната:14
Пари: $??.???.???
Возач: Ryan Needell (148)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:13
Гуми: Yokomama
Име на тим: Titanic Racing Alfa Romeo
Екипен пласман:180
Поени на тимот:237.2001

Спонзори

Sanyoo Electric (A84) - 18 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-84 3 4 8 1 1 88 17 5.18 SF 2322 Pipirelli $52.921.446 Промовиран
72 P-7 30 0 0 0 0 3 17 0.18 SF 3774 Yokomama $40.314.128 Испаднат
71 P-7 8 1 1 0 0 24 17 1.41 QF 216 Yokomama $38.007.628 Задржи група
70 P-7 11 0 1 0 0 20 17 1.18 R2 4972 Yokomama $40.114.062 Задржи група
69 P-7 8 0 2 0 0 32 17 1.88 SF 1471 Dunnolop $36.885.180 Задржи група
68 P-7 18 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 1733 Yokomama $44.679.663 Задржи група
67 A-24 3 6 9 1 4 89 17 5.24 SF 2385 Pipirelli $31.278.659 Промовиран
66 P-12 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 1743 Yokomama $27.017.605 Испаднат
65 P-12 27 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2374 Yokomama $29.434.232 Задржи група
64 P-12 32 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 3602 Yokomama $15.166.824 Задржи група
63 P-12 4 3 5 1 1 54 17 3.18 F 193 Yokomama $14.505.876 Задржи група
62 P-12 9 0 1 0 0 20 17 1.18 SF 3097 Yokomama $40.552.547 Задржи група
61 P-12 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 4714 Yokomama $27.676.800 Задржи група
60 P-12 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 3552 Dunnolop $16.321.859 Задржи група
59 P-12 9 0 1 0 2 22 17 1.29 R2 1509 Dunnolop $30.112.023 Задржи група
58 P-12 20 0 0 1 1 12 17 0.71 R1 2036 Dunnolop $30.077.283 Задржи група
57 P-12 7 0 0 0 1 30 17 1.76 QF 186 Dunnolop $44.430.071 Задржи група
56 P-12 10 1 1 0 1 16 17 0.94 R1 6229 Dunnolop $50.448.997 Задржи група
55 P-12 6 0 4 0 0 48 17 2.82 QF 180 Dunnolop $42.419.449 Задржи група
54 P-12 19 0 0 0 1 8 17 0.47 R1 5571 Dunnolop $20.755.878 Задржи група
53 P-12 5 0 2 0 1 41 17 2.41 R2 771 Dunnolop $21.996.978 Задржи група
52 P-12 16 0 0 0 0 8 17 0.47 QF ? Dunnolop $26.217.155 Задржи група
51 A-123 2 5 10 2 3 106 17 6.24 SF ? Pipirelli $47.044.417 Промовиран
50 P-19 28 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Yokomama $38.401.590 Испаднат
49 A-81 1 6 14 0 9 122 17 7.18 W 509 Pipirelli $68.658.059 Промовиран
48 P-19 27 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Avonn $16.501.437 Испаднат
47 P-19 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 213 Avonn $21.693.529 Задржи група
46 A-9 3 1 6 0 2 72 17 4.24 R1 ? Pipirelli $38.556.547 Промовиран
45 A-9 5 0 4 0 1 42 17 2.47 QF 970 Pipirelli $34.914.219 Задржи група
44 P-11 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $19.092.206 Испаднат
43 A-117 2 3 10 0 2 83 17 4.88 F ? Pipirelli $64.487.030 Промовиран
42 A-117 12 1 1 0 2 17 17 1 R2 ? Pipirelli $41.248.075 Задржи група
41 A-117 14 0 0 1 0 10 17 0.59 QF ? Pipirelli $44.487.128 Задржи група
40 A-117 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $34.962.176 Задржи група
39 R-253 4 3 3 7 8 55 17 3.24 SF ? Pipirelli $8.105.929 Промовиран