Профил на менаџерот: Dragutin Miladinovic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Dragutin Miladinovic
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 16, 2013
Последна интеракција: Дек 24 2016, 19:56:47
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (277)
Освоени поени:0 (519)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (36)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.87)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(41/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dragutin Miladinovic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 2
Број на најавувања:1793
Време поминато на ГПРО:448.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
57-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 A-106 38 0 0 0 0 0 0 - - 12516 Pipirelli $-16.564.237 Пензиониран
55 P-10 28 0 0 0 1 0 8 0 - 9081 Contimental $15.477.763 Испаднат
54 A-34 2 1 7 2 0 84 17 4.94 W 511 Pipirelli $76.840.887 Промовиран
53 A-34 6 1 3 0 0 53 17 3.12 R1 841 Pipirelli $82.624.493 Задржи група
52 A-34 26 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 1139 Pipirelli $72.308.970 Задржи група
51 P-21 26 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Dunnolop $58.136.962 Испаднат
50 A-55 1 4 10 4 1 106 17 6.24 W 389 Pipirelli $112.322.156 Промовиран
49 A-55 11 0 0 1 0 15 17 0.88 R2 974 Pipirelli $101.510.821 Задржи група
48 A-55 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 973 Pipirelli $84.486.332 Задржи група
47 A-55 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1439 Pipirelli $77.413.500 Задржи група
46 A-55 4 1 7 2 0 67 17 3.94 F 713 Pipirelli $108.745.415 Задржи група
45 A-55 5 0 4 0 0 48 17 2.82 R1 571 Pipirelli $44.418.706 Задржи група
44 A-55 6 0 2 0 0 42 16 2.62 R2 - Pipirelli $43.030.659 Задржи група
43 A-55 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 805 Pipirelli $43.960.432 Задржи група
42 A-55 25 0 0 0 0 4 17 0.24 F 732 Pipirelli $63.583.610 Задржи група
41 A-55 23 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 1181 Pipirelli $24.512.517 Задржи група
40 R-91 5 0 3 0 0 58 17 3.41 QF 2333 Pipirelli $19.066.445 Промовиран
39 R-91 14 0 0 0 0 11 15 0.73 R1 - Pipirelli $17.566.588 Задржи група