Профил на менаџерот: Jens Frostrup

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jens Frostrup
Држава: Данска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 29, 2013
Последна интеракција: Денес во 12:29:40
Постови на форумот:128  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (732)
Освоени поени:0 (1852)
Победи:0 (66)
Подиуми:0 (160)
Пол-позиции:0 (98)
Најбрзи круга:0 (23)
Просечно поени/трка: 0 (2.53)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

50% отклучени

(179/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jens Frostrup Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 5
Број на најавувања:24089
Време поминато на ГПРО:3585.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 5
Позиција во сезоната:29
Пари: $??.???.???
Возач: Andrea Kessel (156)
Технички Директор: Mike Walters (107)
Екипа во целост:38
Гуми: Dunnolop
Име на тим: Jaguar Racing
Екипен пласман:3
Поени на тимот:225.067

Спонзори

Schonax (M1) - 13 трки
Schücho (M1) - 12 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Jens Frostrup (Последна обнова: Дек 21 2017, 06:47:23)
#NeverGiveUpTheDream