Профил на менаџерот: Andrian Naidenov

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Andrian Naidenov
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 29, 2013
Последна интеракција: Вчера во 14:47:59
Постови на форумот:128  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (762)
Освоени поени:2 (1190)
Победи:0 (44)
Подиуми:0 (111)
Пол-позиции:0 (61)
Најбрзи круга:0 (31)
Просечно поени/трка: 0.29 (1.56)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

46% отклучени

(168/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrian Naidenov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 6
Број на најавувања:8993
Време поминато на ГПРО:3174.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 18
Позиција во сезоната:19
Пари: $??.???.???
Возач: Peter Monien (137)
Технички Директор: Tad Foster (80)
Екипа во целост:25
Гуми: Contimental
Име на тим: STR Sauber Team Racing
Екипен пласман:142
Поени на тимот:134.8499

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 P-18 12 1 1 0 1 12 17 0.71 R1 573 Contimental $16.746.299 Задржи група
82 P-18 10 1 1 1 0 18 17 1.06 R1 636 Avonn $25.106.734 Задржи група
81 P-18 12 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 440 Avonn $16.818.088 Задржи група
80 M-1 39 0 0 0 0 0 17 0 - 3920 Pipirelli $93.272.754 Испаднат
79 P-1 3 4 6 6 0 71 17 4.18 SF 634 Avonn $28.066.193 Промовиран
78 P-1 16 0 1 0 0 12 16 0.75 R1 3307 Avonn $28.752.495 Задржи група
77 P-1 14 1 1 0 1 14 17 0.82 - 2863 Avonn $22.163.211 Задржи група
76 P-1 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 3966 Yokomama $36.935.122 Задржи група
75 P-1 14 0 0 0 0 10 16 0.62 - 2906 Avonn $17.713.382 Задржи група
74 P-1 18 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 627 Avonn $20.643.691 Задржи група
73 P-1 21 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 727 Yokomama $14.600.788 Задржи група
72 P-1 13 0 2 0 0 14 16 0.88 R2 3317 Avonn $32.382.067 Задржи група
71 M-2 39 0 0 0 0 0 17 0 R1 497 Yokomama $22.335.455 Испаднат
70 M-2 26 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 195 Yokomama $23.980.070 Задржи група
69 M-2 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1786 Yokomama $3.020.984 Задржи група
68 M-2 12 0 2 0 0 19 17 1.12 R2 96 Dunnolop $18.960.060 Задржи група
67 M-2 13 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 71 Contimental $55.832.968 Задржи група
66 P-5 3 2 9 0 0 71 17 4.18 R1 169 Dunnolop $100.283.239 Промовиран
65 P-5 4 1 6 1 0 68 17 4 SF 349 Dunnolop $109.963.881 Задржи група
64 A-38 1 11 15 17 4 140 17 8.24 W 576 Pipirelli $141.770.539 Промовиран
63 A-38 6 2 6 7 0 67 17 3.94 - 1077 Pipirelli $101.737.711 Задржи група
62 A-38 9 0 2 0 0 17 17 1 QF 5019 Pipirelli $67.723.445 Задржи група
61 A-38 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 3872 Pipirelli $23.099.098 Задржи група
60 A-38 7 1 3 1 0 39 16 2.44 QF 5297 Pipirelli $72.453.695 Задржи група
59 A-38 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 1888 Pipirelli $30.545.160 Задржи група
58 A-38 19 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 1940 Pipirelli $4.017.799 Задржи група
57 P-8 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 540 Avonn $7.803.355 Испаднат
56 M-4 36 0 0 0 0 0 17 0 - 698 Pipirelli $13.033.962 Испаднат
55 Elite 37 0 0 0 0 0 16 0 - 163 Avonn $36.335.000 Испаднат
54 Elite 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 100 Hancock $10.948.247 Задржи група
53 Elite 22 0 0 0 0 2 17 0.12 QF 52 Contimental $21.231.128 Задржи група
52 Elite 29 0 0 0 1 0 17 0 R1 186 Contimental $26.031.764 Задржи група
51 Elite 20 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 120 Contimental $11.777.274 Задржи група
50 Elite 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 74 Badyear $35.714.230 Задржи група
49 Elite 20 0 0 0 1 2 17 0.12 R2 12 Bridgerock $16.542.971 Задржи група
48 Elite 13 1 1 0 0 10 17 0.59 - ? Badyear $40.199.410 Задржи група
47 Elite 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 53 Contimental $37.584.453 Задржи група
46 M-3 4 0 4 1 1 43 17 2.53 QF 82 Dunnolop $121.338.092 Промовиран
45 P-15 2 2 9 3 1 77 17 4.53 - ? Avonn $107.529.581 Промовиран
44 P-15 8 1 3 0 1 29 17 1.71 R2 ? Avonn $152.787.772 Задржи група
43 A-74 1 6 12 5 10 121 17 7.12 F 312 Pipirelli $133.103.675 Промовиран
42 A-74 4 5 6 5 6 64 17 3.76 R1 ? Pipirelli $112.463.013 Задржи група
41 A-74 8 0 1 1 1 24 17 1.41 R1 ? Pipirelli $107.306.897 Задржи група
40 R-256 1 5 16 12 2 132 17 7.76 W ? Pipirelli $45.561.228 Промовиран
39 R-256 11 0 0 1 1 9 12 0.75 - - Pipirelli $-24.482.191 Задржи група