Профил на менаџерот: Máté Ágoston

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Máté Ágoston
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 8, 2013
Последна интеракција: Апр 2 2020, 10:22:18
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (189)
Освоени поени:0 (594)
Победи:0 (28)
Подиуми:0 (61)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: - (3.14)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

20% отклучени

(72/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Máté Ágoston Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 8
Број на најавувања:1584
Време поминато на ГПРО:468 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
74 R-78 12 1 1 0 0 13 2 6.5 - 9408 Pipirelli $4.359.537 Задржи група
73 R-78 8 0 1 0 0 24 7 3.43 - 7186 Pipirelli $-7.443.614 Задржи група
64-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 R-97 20 0 0 0 0 0 1 0 R1 9716 Pipirelli $2.813.750 Задржи група
62 R-196 14 0 1 0 0 6 1 6 - 8458 Pipirelli $11.457.841 Задржи група
59-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 R-94 20 0 0 0 0 0 1 0 - 10219 Pipirelli $8.437.011 Задржи група
53-57 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 R-97 19 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $14.040.000 Задржи група
51 A-15 22 0 0 0 0 5 14 0.36 R1 - Pipirelli $-644.402 Испаднат
50 R-71 5 2 9 0 0 80 15 5.33 R1 - Pipirelli $16.976.232 Промовиран*
49 A-18 33 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Pipirelli $12.789.188 Испаднат
48 R-242 4 2 7 0 0 66 9 7.33 R2 - Pipirelli $15.172.157 Промовиран
47 A-45 33 0 0 0 0 0 12 0 - - Pipirelli $-31.014.488 Испаднат
46 R-325 3 3 8 0 4 84 17 4.94 QF ? Pipirelli $53.706.324 Промовиран
45 A-11 25 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $-26.830.885 Испаднат
44 R-105 1 7 13 3 1 119 16 7.44 F - Pipirelli $36.878.185 Промовиран
43 A-69 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-10.863.138 Испаднат
42 R-72 4 3 8 0 2 71 16 4.44 SF - Pipirelli $28.345.104 Промовиран
41 R-72 1 9 11 0 7 105 17 6.18 F ? Pipirelli $-9.162.931 Задржи група
40 R-72 20 0 0 0 9 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-8.564.849 Задржи група
39 R-72 13 1 1 0 2 13 10 1.3 - - Pipirelli $4.540.205 Задржи група