Профил на менаџерот: Antonis Bernakos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Antonis Bernakos
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 8, 2013
Последна интеракција: Окт 29 2018, 19:52:10
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (357)
Освоени поени:0 (771)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (59)
Пол-позиции:0 (22)
Најбрзи круга:0 (46)
Просечно поени/трка: - (2.16)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

28% отклучени

(100/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Antonis Bernakos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 8
Број на најавувања:1511
Време поминато на ГПРО:465.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 R-124 15 0 0 0 0 0 5 0 R2 7822 Pipirelli $10.328.501 Задржи група
65 R-95 10 0 1 0 0 23 9 2.56 R1 7896 Pipirelli $-9.093.667 Задржи група
64 R-95 11 0 2 0 0 20 8 2.5 QF 8397 Pipirelli $18.245.110 Задржи група
63 A-115 26 0 0 0 0 0 12 0 R1 6626 Pipirelli $-16.913.590 Испаднат
62 R-90 2 4 10 6 0 100 16 6.25 W 4494 Pipirelli $10.707.278 Промовиран
61 R-90 10 1 1 0 0 25 10 2.5 R1 7815 Pipirelli $-8.324.845 Задржи група
60 R-90 15 0 0 0 0 2 7 0.29 R1 8918 Pipirelli $11.267.300 Задржи група
58-59 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-88 7 0 0 0 0 34 9 3.78 QF 8228 Pipirelli $25.684.120 Задржи група
56 R-88 4 0 3 0 1 75 16 4.69 SF 5027 Pipirelli $-15.670.370 Задржи група
55 R-88 6 0 1 0 0 29 11 2.64 R1 8454 Pipirelli $-11.981.530 Задржи група
54 A-6 32 0 0 1 1 0 12 0 - 9157 Pipirelli $-23.249.657 Испаднат
53 A-6 13 1 1 0 2 14 14 1 R2 8726 Pipirelli $15.497.821 Задржи група
52 A-6 13 0 1 0 0 13 16 0.81 R1 - Pipirelli $14.453.713 Задржи група
51 A-6 12 0 2 0 8 18 17 1.06 R2 ? Pipirelli $16.319.941 Задржи група
50 A-6 9 0 1 0 2 18 17 1.06 R2 ? Pipirelli $4.668.735 Задржи група
49 R-143 3 2 8 5 6 71 16 4.44 F - Pipirelli $27.639.813 Промовиран
48 A-84 19 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Pipirelli $-11.827.735 Испаднат
47 R-277 3 3 9 7 13 81 17 4.76 SF ? Pipirelli $32.818.933 Промовиран
46 A-80 20 0 0 0 4 6 16 0.38 R1 - Pipirelli $-25.850.761 Испаднат
45 A-80 15 0 0 0 0 11 16 0.69 SF - Pipirelli $11.002.691 Задржи група
44 R-264 5 4 7 2 6 72 17 4.24 SF ? Pipirelli $9.203.132 Промовиран
43 A-25 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2124 Pipirelli $4.459.704 Испаднат
42 R-181 3 3 5 1 3 67 17 3.94 R2 1778 Pipirelli $9.444.454 Промовиран
41 R-181 8 2 3 0 0 36 17 2.12 QF ? Pipirelli $-17.274.069 Задржи група
40 R-181 8 1 3 0 0 39 17 2.29 SF ? Pipirelli $8.299.176 Задржи група
39 R-181 16 0 1 0 0 10 10 1 - - Pipirelli $3.732.491 Задржи група