Профил на менаџерот: Krzysztof Rup

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Krzysztof Rup
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 24, 2008
Последна интеракција: Окт 29 2015, 01:23:50
Постови на форумот:14  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (380)
Освоени поени:0 (658)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (48)
Пол-позиции:0 (39)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.73)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 24, 2010)
Достигнувања:

19% отклучени

(69/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Krzysztof Rup Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 12, Трка 11
Број на најавувања:4528
Време поминато на ГПРО:1172.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Krzysztof Rup (Последна обнова: Јул 5 2013, 17:03:14)
Hej!
Wracam do GPRO po dość długiej nieobecności na przynajmniej jeden sezon :) Liczę na dobrą rywalizację i zabawę.