Профил на менаџерот: László Székelyhidi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:László Székelyhidi
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 25, 2013
Последна интеракција: Вчера во 19:20:10
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (579)
Освоени поени:0 (1153)
Победи:0 (34)
Подиуми:0 (88)
Пол-позиции:0 (41)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: 0 (1.99)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

35% отклучени

(123/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до László Székelyhidi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 13
Број на најавувања:6020
Време поминато на ГПРО:905.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 4
Позиција во сезоната:38
Пари: $??.???.???
Возач: Emilio García (92)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:23
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Hungarian Crown 5
Екипен пласман:407
Поени на тимот:104.1331

Спонзори

Zsara (P13) - 1 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 M-2 32 0 0 0 1 2 17 0.12 R1 813 Contimental $27.315.003 Испаднат
72 P-13 2 2 6 1 0 73 17 4.29 W 115 Yokomama $51.730.593 Промовиран
71 P-13 10 1 3 2 0 31 17 1.82 R1 1429 Yokomama $48.586.200 Задржи група
70 A-1 3 3 10 5 0 91 16 5.69 QF 3185 Pipirelli $84.402.390 Промовиран
69 A-1 8 0 1 0 0 22 17 1.29 R2 1295 Pipirelli $107.154.018 Задржи група
68 A-1 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 2260 Pipirelli $88.802.303 Задржи група
67 A-1 18 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2070 Pipirelli $41.246.002 Задржи група
66 A-1 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 5439 Pipirelli $14.821.054 Задржи група
65 P-8 25 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 503 Yokomama $-17.170.828 Испаднат
64 P-8 14 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 1067 Yokomama $12.372.674 Задржи група
63 M-4 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 191 Dunnolop $2.131.859 Испаднат
62 P-13 3 1 7 0 0 73 17 4.29 F 111 Yokomama $55.854.542 Промовиран
61 P-13 16 0 0 0 0 7 17 0.41 - 561 Yokomama $32.263.732 Задржи група
60 A-76 1 12 14 16 5 140 17 8.24 W 664 Pipirelli $99.380.788 Промовиран
59 A-76 8 3 4 3 2 43 17 2.53 - 4144 Pipirelli $94.005.527 Задржи група
58 A-76 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1676 Pipirelli $57.278.583 Задржи група
57 A-76 4 2 7 2 0 86 17 5.06 W 2795 Pipirelli $65.879.173 Задржи група
56 A-76 12 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 1313 Pipirelli $58.572.714 Задржи група
55 A-76 18 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 2362 Pipirelli $26.811.673 Задржи група
54 P-18 39 0 0 0 0 0 16 0 R2 5518 Avonn $-510.275 Испаднат
53 P-18 21 0 0 0 0 9 17 0.53 - 5505 Dunnolop $13.791.903 Задржи група
52 A-1 3 4 7 0 4 93 17 5.47 R1 ? Pipirelli $26.342.403 Промовиран
51 A-1 12 0 1 0 0 17 17 1 R1 ? Pipirelli $33.489.816 Задржи група
50 A-1 22 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 1336 Pipirelli $19.171.249 Задржи група
49 R-135 2 2 6 1 2 85 17 5 F 2105 Pipirelli $25.109.674 Промовиран
48 R-135 4 0 4 4 1 56 17 3.29 QF ? Pipirelli $-8.477.727 Задржи група
47 R-135 7 0 1 2 0 36 16 2.25 R1 - Pipirelli $13.362.789 Задржи група
46 R-135 7 1 4 3 0 53 16 3.31 QF - Pipirelli $-21.977.296 Задржи група
45 R-135 12 0 0 0 0 11 16 0.69 R1 - Pipirelli $-11.836.417 Задржи група
44 R-135 8 0 2 0 0 34 16 2.12 QF - Pipirelli $-3.468.679 Задржи група
43 A-59 30 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $3.228.604 Испаднат
42 R-13 4 2 7 1 1 78 17 4.59 F ? Pipirelli $2.673.133 Промовиран
41 R-13 16 0 0 0 1 2 12 0.17 R1 - Pipirelli $-18.853.233 Задржи група
40 R-13 6 1 3 1 0 44 17 2.59 R2 2725 Pipirelli $-18.635.706 Задржи група
39 R-13 13 0 0 0 0 10 5 2 - - Pipirelli $-1.092.862 Задржи група