Профил на менаџерот: Ferenc Kozák

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ferenc Kozák
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 17, 2007
Последна интеракција: Дек 11 2014, 14:53:13
Постови на форумот:13  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (143)
Освоени поени:0 (285)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.99)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 4, 2007)
Достигнувања:

5% отклучени

(17/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ferenc Kozák Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 3, Трка 5
Број на најавувања:3216
Време поминато на ГПРО:803.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
31-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 A-42 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-36.928.789 Пензиониран
29 A-42 11 0 3 0 0 18 12 1.5 R1 - Pipirelli $5.009.280 Задржи група
28 A-42 17 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $15.494.962 Задржи група
27 A-42 17 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 ? Pipirelli $18.733.561 Задржи група
26 R-82 3 2 5 0 0 66 17 3.88 W 1354 Pipirelli $29.861.125 Промовиран
25 R-82 15 0 1 0 0 15 5 3 - - Pipirelli $-22.953.733 Задржи група
16-24 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
15 P-6 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-12.861.714 Пензиониран
14 P-6 24 0 0 0 0 3 10 0.3 - - blank $6.154.141 Задржи група
13 A-17 1 7 11 10 1 113 17 6.65 - 282 blank $42.604.433 Промовиран
12 A-17 19 0 0 0 0 1 16 0.06 - - blank $8.900.233 Задржи група
11 R-35 18 0 0 0 0 4 3 1.33 - - blank $5.836.565 Промовиран*
6-10 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
5 A-4 39 0 0 0 0 0 1 0 - - blank $4.157.831 Пензиониран
4 R-4 3 0 5 2 2 48 16 3 - - blank $4.141.925 Промовиран
3 R-4 26 0 0 0 0 0 12 0 - - blank $-4.014.734 Задржи група