Профил на менаџерот: Hristo Valchev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hristo Valchev
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 4, 2014
Последна интеракција: Денес во 04:44:49
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (577)
Освоени поени:10 (702)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (48)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: 1.67 (1.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(36/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hristo Valchev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 15
Број на најавувања:4662
Време поминато на ГПРО:1275.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 142
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Rob Coulthard (91)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:5
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Ruhnali Nadejdi EOOD
Екипен пласман:1276
Поени на тимот:0

Спонзори

Chanels (R142) - 4 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 A-17 23 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 2596 Pipirelli $-1.054.883 Испаднат
73 A-17 14 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 1743 Pipirelli $8.982.115 Задржи група
72 A-17 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 2068 Pipirelli $8.866.375 Задржи група
71 A-17 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 2430 Pipirelli $8.270.887 Задржи група
70 A-17 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 2696 Pipirelli $17.464.705 Задржи група
69 A-17 13 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 1942 Pipirelli $33.722.131 Задржи група
68 A-17 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 2018 Pipirelli $5.549.787 Задржи група
67 A-17 23 0 0 0 0 0 17 0 - 2604 Pipirelli $957.376 Задржи група
66 A-17 15 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 3878 Pipirelli $5.392.201 Задржи група
65 A-17 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1829 Pipirelli $3.200.801 Задржи група
64 A-17 18 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2099 Pipirelli $7.953.362 Задржи група
63 A-17 19 0 0 0 0 0 13 0 R2 6361 Pipirelli $26.295.717 Задржи група
62 A-17 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1736 Pipirelli $49.161.064 Задржи група
61 A-17 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 2696 Pipirelli $27.752.717 Задржи група
60 A-17 17 0 0 0 0 4 8 0.5 R1 8169 Pipirelli $38.819.936 Задржи група
59 A-17 7 0 2 0 1 35 17 2.06 R2 1628 Pipirelli $53.060.010 Задржи група
58 A-17 24 0 0 0 0 0 17 0 R2 2856 Pipirelli $46.997.491 Задржи група
57 A-17 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 2773 Pipirelli $21.202.231 Задржи група
56 A-17 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 2806 Pipirelli $10.863.649 Задржи група
55 A-17 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 4171 Pipirelli $39.331.294 Задржи група
54 R-172 1 8 12 0 0 128 17 7.53 SF 3050 Pipirelli $49.952.826 Промовиран
53 R-172 10 0 2 0 0 30 10 3 - 9048 Pipirelli $6.734.745 Задржи група
52 A-5 32 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $2.055.152 Испаднат
51 R-197 3 0 10 0 0 95 17 5.59 SF ? Pipirelli $45.231.656 Промовиран
50 R-197 6 0 1 0 0 40 17 2.35 QF 2343 Pipirelli $4.715.383 Задржи група
49 A-28 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $2.315.500 Испаднат
48 R-72 4 0 4 0 0 70 17 4.12 SF ? Pipirelli $25.150.125 Промовиран
47 R-72 9 0 1 0 0 26 15 1.73 R1 - Pipirelli $1.726.493 Задржи група
46 A-18 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 1780 Pipirelli $1.366.750 Испаднат
45 R-49 5 0 6 0 0 64 17 3.76 R1 2519 Pipirelli $18.155.875 Промовиран*
44 A-97 36 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $7.021.872 Испаднат
43 R-257 5 0 3 0 0 69 17 4.06 F 2653 Pipirelli $10.327.584 Промовиран
42 A-57 29 0 0 0 0 0 17 0 - 1873 Pipirelli $10.020.445 Испаднат
41 R-135 6 1 6 0 0 63 17 3.71 W ? Pipirelli $10.514.892 Промовиран*
40 R-135 9 0 0 0 0 22 17 1.29 QF ? Pipirelli $779.775 Задржи група
39 R-135 24 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $4.175.235 Задржи група