Профил на менаџерот: Ferenc Horváth

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ferenc Horváth
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 4, 2014
Последна интеракција: Сеп 10 2018, 11:14:46
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (315)
Освоени поени:0 (546)
Победи:0 (22)
Подиуми:0 (48)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.73)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(49/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ferenc Horváth Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 15
Број на најавувања:1297
Време поминато на ГПРО:187.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 A-56 38 0 0 0 0 0 6 0 - 12594 Pipirelli $7.638.096 Пензиониран
65 A-56 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 2203 Pipirelli $13.769.937 Задржи група
64 A-96 30 0 0 0 0 0 12 0 - 6736 Pipirelli $13.973.918 Задржи група
63 A-96 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 2475 Pipirelli $14.829.851 Задржи група
62 A-96 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 2443 Pipirelli $19.579.967 Задржи група
61 A-96 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 2641 Pipirelli $23.356.136 Задржи група
60 A-96 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 2556 Pipirelli $25.521.789 Задржи група
59 A-96 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2995 Pipirelli $21.951.181 Задржи група
58 R-42 2 5 10 1 1 104 17 6.12 F 2954 Pipirelli $20.829.763 Промовиран
57 R-42 9 0 3 0 0 37 17 2.18 R2 3300 Pipirelli $4.414.309 Задржи група
56 R-42 9 0 0 0 0 17 17 1 R2 3386 Pipirelli $6.576.862 Задржи група
55 R-42 13 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 4379 Pipirelli $-31.942.791 Задржи група
48-54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-104 3 3 8 0 0 84 15 5.6 SF - Pipirelli $-13.034.268 Задржи група
46 R-104 10 1 1 0 0 20 15 1.33 R2 - Pipirelli $-15.897.218 Задржи група
45 R-407 9 0 1 0 0 20 14 1.43 - - Pipirelli $-11.339.160 Задржи група
44 R-407 4 1 8 1 0 64 13 4.92 QF - Pipirelli $-4.921.013 Задржи група
43 A-54 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $-23.069.272 Испаднат
42 R-383 1 10 12 4 0 120 16 7.5 W - Pipirelli $10.571.983 Промовиран
41 A-70 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-8.329.100 Испаднат
40 R-66 3 2 5 0 0 61 17 3.59 QF ? Pipirelli $3.925.370 Промовиран
39 R-66 12 0 0 0 0 9 3 3 - - Pipirelli $9.873.486 Задржи група