Профил на менаџерот: Nikola Grujeski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Nikola Grujeski
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 7, 2014
Последна интеракција: Сеп 30 2019, 14:39:52
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (155)
Освоени поени:0 (244)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (12)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.57)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(21/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Nikola Grujeski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 16
Број на најавувања:718
Време поминато на ГПРО:111.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-28 15 0 0 0 0 8 5 1.6 R2 10156 Pipirelli $38.910.481 Задржи група
71 R-28 20 0 0 0 0 3 14 0.21 QF 6081 Pipirelli $14.928.895 Задржи група
55-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 R-228 12 0 0 0 0 2 1 2 R1 14760 Pipirelli $15.276.427 Задржи група
53 R-228 23 0 0 0 0 0 0 - R1 18087 Pipirelli $14.044.000 Задржи група
52 A-54 40 0 0 0 0 0 8 0 R2 - Pipirelli $11.645.015 Пензиониран
51 A-54 35 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $15.356.251 Задржи група
50 A-54 37 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $15.443.943 Задржи група
49 R-202 5 1 3 1 0 68 15 4.53 R1 - Pipirelli $13.994.988 Промовиран*
48 R-202 13 0 0 0 0 8 6 1.33 - - Pipirelli $38.591.724 Задржи група
46-47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-123 15 0 0 0 0 7 3 2.33 R1 - Pipirelli $7.665.349 Задржи група
44 R-123 9 0 0 0 0 22 12 1.83 R2 - Pipirelli $16.897.920 Задржи група
43 A-106 32 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $12.219.840 Испаднат
42 R-343 2 2 6 0 2 78 17 4.59 F 1694 Pipirelli $14.887.080 Промовиран
41 R-343 14 0 0 0 0 4 15 0.27 QF - Pipirelli $17.374.321 Задржи група
40 R-343 13 0 0 0 0 16 17 0.94 R1 2880 Pipirelli $9.623.898 Задржи група
39 R-343 30 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $7.776.176 Задржи група