Профил на менаџерот: Lukasz Perdoch

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
ATS D7 - 1984
Име:Lukasz Perdoch
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 2, 2014
Последна интеракција: Јун 22 2016, 15:10:33
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (196)
Освоени поени:0 (523)
Победи:0 (29)
Подиуми:0 (46)
Пол-позиции:0 (28)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (2.67)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 14, 2014)
Достигнувања:

32% отклучени

(114/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lukasz Perdoch Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 4
Број на најавувања:3613
Време поминато на ГПРО:1442 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
54-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 A-37 34 0 0 0 0 0 0 - - 17875 Pipirelli $-24.066.070 Пензиониран
52 P-10 39 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $-2.926.572 Испаднат
51 A-75 3 7 8 5 3 82 13 6.31 SF - Pipirelli $29.684.361 Промовиран
50 A-75 4 3 5 0 2 46 16 2.88 R1 - Pipirelli $22.614.869 Задржи група
49 A-75 8 0 2 0 0 23 17 1.35 QF ? Pipirelli $12.854.090 Задржи група
48 A-75 18 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 - Pipirelli $7.394.576 Задржи група
47 P-13 28 0 0 0 0 1 17 0.06 - 368 Avonn $-3.915.506 Испаднат
46 M-3 22 0 0 1 0 11 15 0.73 R1 - Bridgerock $-37.590.172 Испаднат
45 P-11 1 6 7 2 3 79 17 4.65 W 110 Badyear $28.653.463 Промовиран
44 A-18 3 4 6 5 2 62 17 3.65 R1 712 Pipirelli $51.816.676 Промовиран
43 A-18 15 0 2 0 0 17 17 1 - ? Pipirelli $72.741.799 Задржи група
42 R-173 1 9 12 14 4 122 17 7.18 W 1152 Pipirelli $19.616.907 Промовиран
41 R-173 6 0 4 1 1 52 17 3.06 F 2629 Pipirelli $-25.750.352 Задржи група
40 R-173 11 0 0 0 0 23 14 1.64 - - Pipirelli $-13.774.137 Задржи група