Профил на менаџерот: Szabolcs Fosztó

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Szabolcs Fosztó
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 23, 2007
Последна интеракција: Сеп 18 2015, 07:36:16
Постови на форумот:185  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (305)
Освоени поени:0 (567)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (53)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (1.86)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 30, 2012)
Достигнувања:

19% отклучени

(67/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Szabolcs Fosztó Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 1
Број на најавувања:4849
Време поминато на ГПРО:1748.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 A-50 13 0 2 0 0 14 4 3.5 R2 - Pipirelli $99.851.854 Пензиониран
48 A-50 16 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 1021 Pipirelli $83.524.900 Задржи група
47 A-50 16 0 1 0 0 12 16 0.75 R1 - Pipirelli $42.837.997 Задржи група
46 P-11 39 0 0 0 0 0 17 0 - 2033 Pipirelli $69.862.482 Испаднат
45 M-1 39 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $55.402.935 Испаднат
44 M-1 11 0 1 0 1 13 16 0.81 R1 - Dunnolop $10.523.251 Задржи група
43 M-1 16 0 1 0 0 10 16 0.62 R1 - Dunnolop $16.783.414 Задржи група
42 M-1 23 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Avonn $21.388.319 Задржи група
41 P-16 3 0 9 1 1 87 17 5.12 QF 83 Avonn $37.122.936 Промовиран
40 P-16 5 1 3 0 0 33 17 1.94 QF ? Avonn $38.062.876 Задржи група
39 M-1 40 0 0 0 0 0 17 0 - 706 Pipirelli $47.671.758 Испаднат
38 M-1 14 0 1 0 0 10 17 0.59 QF ? Dunnolop $26.047.890 Задржи група
37 M-1 20 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? Yokomama $9.315.760 Задржи група
36 P-14 3 3 7 7 2 79 17 4.65 F 83 Yokomama $37.041.081 Промовиран
35 P-14 15 0 1 0 0 12 17 0.71 R2 ? Dunnolop $22.358.004 Задржи група
34 A-18 2 1 11 0 1 100 17 5.88 SF ? Pipirelli $60.755.039 Промовиран
33 A-18 10 0 1 0 1 27 17 1.59 QF ? Pipirelli $26.315.792 Задржи група
32 R-150 1 4 12 3 2 107 17 6.29 R2 1441 Pipirelli $35.024.611 Промовиран
31 R-150 8 2 2 0 0 35 16 2.19 SF - Pipirelli $3.725.822 Задржи група