Профил на менаџерот: Tibor Kocsis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tibor Kocsis
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 17, 2014
Последна интеракција: Денес во 07:41:06
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:8 (595)
Освоени поени:0 (1391)
Победи:0 (41)
Подиуми:0 (129)
Пол-позиции:0 (51)
Најбрзи круга:0 (54)
Просечно поени/трка: 0 (2.34)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

37% отклучени

(130/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tibor Kocsis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 8
Број на најавувања:11556
Време поминато на ГПРО:1653.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 88
Позиција во сезоната:23
Пари: $??.???.???
Возач: Luc Clairay (113)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Bauminger F1 Racing
Екипен пласман:468
Поени на тимот:58.9335

Спонзори

Computer Knowledge (R95) - 3 трки
Seabelt (R95) - 2 трки
Computer Affiliates (R95) - 43 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-95 2 4 11 13 3 118 17 6.94 F 2506 Pipirelli $55.148.075 Промовиран
73 A-12 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 2819 Pipirelli $-29.615.666 Испаднат
72 A-12 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2302 Pipirelli $1.752.846 Задржи група
71 R-93 1 9 15 12 9 136 17 8 W 2264 Pipirelli $43.443.354 Промовиран
70 A-78 34 0 0 0 0 0 17 0 R2 4621 Pipirelli $-7.841.964 Испаднат
69 A-78 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 3482 Pipirelli $4.744.566 Задржи група
68 A-78 32 0 0 0 0 0 17 0 R2 2255 Pipirelli $6.925.870 Задржи група
67 A-78 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 2374 Pipirelli $21.117.076 Задржи група
66 R-90 1 3 8 0 1 82 17 4.82 W 2837 Pipirelli $14.360.972 Промовиран
65 A-39 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 2434 Pipirelli $-8.757.008 Испаднат
64 A-39 30 0 0 0 0 0 17 0 - 2546 Pipirelli $11.688.568 Задржи група
63 R-6 2 0 8 0 1 87 17 5.12 F 3239 Pipirelli $33.150.547 Промовиран
62 A-86 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 3438 Pipirelli $-58.871.317 Испаднат
61 R-60 1 3 11 1 8 108 17 6.35 SF 2826 Pipirelli $45.030.876 Промовиран
60 R-60 5 0 5 0 0 57 17 3.35 SF 3355 Pipirelli $-15.723.996 Задржи група
59 R-60 3 2 6 4 6 86 17 5.06 SF 2910 Pipirelli $-12.256.097 Задржи група
58 A-31 30 0 0 0 0 0 17 0 - 2698 Pipirelli $-27.391.486 Испаднат
57 A-31 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 4544 Pipirelli $10.693.532 Задржи група
56 R-69 1 8 15 5 11 134 17 7.88 W 3005 Pipirelli $36.443.675 Промовиран
55 A-101 34 0 0 0 1 0 17 0 - 4656 Pipirelli $-39.822.106 Испаднат
54 R-191 2 4 11 6 8 109 17 6.41 F 4064 Pipirelli $35.644.401 Промовиран
53 R-191 2 2 9 1 4 93 17 5.47 QF 3630 Pipirelli $-22.339.845 Задржи група
52 R-191 9 0 2 0 1 32 17 1.88 SF ? Pipirelli $-21.731.271 Задржи група
51 A-47 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-15.720.204 Испаднат
50 A-47 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 1546 Pipirelli $11.051.556 Задржи група
49 R-266 2 1 9 0 0 81 17 4.76 F ? Pipirelli $24.868.625 Промовиран
48 A-100 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 1725 Pipirelli $1.532.526 Испаднат
47 R-370 2 5 12 5 0 112 17 6.59 W 1643 Pipirelli $17.745.158 Промовиран
46 A-110 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $1.001.830 Испаднат
45 A-110 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 1351 Pipirelli $8.255.877 Задржи група
44 A-110 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $3.946.068 Задржи група
43 R-226 4 0 4 1 0 63 17 3.71 QF 2690 Pipirelli $11.856.153 Промовиран
42 R-226 3 0 3 3 1 64 17 3.76 QF 1695 Pipirelli $-10.628.977 Задржи група
41 R-226 12 0 0 0 0 21 17 1.24 R2 2781 Pipirelli $-1.927.768 Задржи група
40 R-53 12 0 0 0 0 7 10 0.7 - - Pipirelli $-10.375.684 Задржи група