Профил на менаџерот: Daniel Cotlo

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Daniel Cotlo
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 1, 2006
Последна интеракција: Апр 20 2019, 01:49:43
Постови на форумот:173  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (503)
Освоени поени:0 (988)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (88)
Пол-позиции:0 (32)
Најбрзи круга:0 (28)
Просечно поени/трка: - (1.96)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 23, 2007)
Достигнувања:

36% отклучени

(129/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Daniel Cotlo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 6
Број на најавувања:3179
Време поминато на ГПРО:903.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Daniel Cotlo (Последна обнова: Авг 14 2012, 05:17:54)
call me !