Профил на менаџерот: Manuel Sánchez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Manuel Sánchez
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 7, 2014
Последна интеракција: Дек 13 2015, 15:04:01
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (152)
Освоени поени:0 (382)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (33)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (2.51)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 25, 2014)
Достигнувања:

10% отклучени

(36/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Manuel Sánchez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 14
Број на најавувања:859
Време поминато на ГПРО:258.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-16 38 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $52.898.013 Пензиониран
50 A-16 23 0 0 0 0 3 6 0.5 R1 - Pipirelli $73.062.684 Задржи група
49 A-16 21 0 0 0 0 3 13 0.23 R1 - Pipirelli $96.561.431 Задржи група
48 R-220 2 1 7 0 0 74 15 4.93 R1 - Pipirelli $64.700.649 Промовиран
47 A-99 29 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $9.593.209 Испаднат
46 R-154 3 2 8 2 0 80 16 5 F - Pipirelli $21.385.240 Промовиран
45 A-34 24 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $-4.689.222 Испаднат
44 A-34 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $35.372.548 Задржи група
43 R-354 4 2 8 3 0 87 17 5.12 F ? Pipirelli $42.226.139 Промовиран
42 R-354 5 3 5 2 2 59 17 3.47 R1 ? Pipirelli $-37.946.314 Задржи група
41 R-354 6 0 4 0 0 63 17 3.71 QF 2015 Pipirelli $-5.350.830 Задржи група
40 R-354 14 0 1 0 1 8 4 2 - - Pipirelli $10.901.025 Задржи група