Профил на менаџерот: Tinie Lourens

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Tinie Lourens
Држава: Јужна Африка
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 14, 2014
Последна интеракција: Фев 24 2020, 23:05:33
Постови на форумот:304  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:9 (565)
Освоени поени:0 (1123)
Победи:0 (44)
Подиуми:0 (96)
Пол-позиции:0 (32)
Најбрзи круга:0 (39)
Просечно поени/трка: 0 (1.99)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 16, 2014)
Достигнувања:

42% отклучени

(147/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tinie Lourens Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 16
Број на најавувања:16278
Време поминато на ГПРО:4407.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 4
Позиција во сезоната:34
Пари: $??.???.???
Возач: Beppe Zanardi (158)
Технички Директор: Tino Jenkins (90)
Екипа во целост:40
Гуми: Yokomama
Име на тим: Victorious Secret
Екипен пласман:118
Поени на тимот:294.9836

Спонзори

Burger Worm (P22) - 25 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Tinie Lourens (Последна обнова: Мар 29 2019, 21:13:10)
Time to dust of the rust...