Профил на менаџерот: Mindaugas Sarocka

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mindaugas Sarocka
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 1, 2006
Последна интеракција: Авг 21 2015, 22:05:21
Постови на форумот:33  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (667)
Освоени поени:0 (1349)
Победи:0 (56)
Подиуми:0 (101)
Пол-позиции:0 (56)
Најбрзи круга:0 (43)
Просечно поени/трка: - (2.02)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 21, 2007)
Достигнувања:

52% отклучени

(184/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mindaugas Sarocka Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:geluonis

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 6
Број на најавувања:11930
Време поминато на ГПРО:2357.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 M-3 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-13.558.644 Пензиониран
48 Elite 14 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 9 Bridgerock $-38.276.918 Испаднат
47 M-5 2 3 10 3 3 91 17 5.35 F ? Dunnolop $89.033.657 Промовиран
46 M-5 4 1 2 0 0 35 17 2.06 R1 44 Dunnolop $29.098.698 Задржи група
45 Elite 40 0 0 0 0 0 17 0 - 596 Pipirelli $55.596.973 Испаднат
44 M-2 6 0 3 0 0 45 17 2.65 QF 61 Dunnolop $31.445.620 Промовиран
43 M-2 12 0 0 1 0 21 17 1.24 SF ? Dunnolop $27.744.960 Задржи група
42 M-2 9 1 1 0 0 26 17 1.53 R2 ? Dunnolop $43.196.408 Задржи група
41 M-2 23 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 ? Avonn $34.053.392 Задржи група
40 M-2 9 0 1 1 0 27 17 1.59 QF ? Avonn $39.658.455 Задржи група
39 M-2 23 0 1 0 0 6 17 0.35 - 83 Avonn $43.609.675 Задржи група
38 P-7 1 12 12 13 10 138 17 8.12 W 20 Dunnolop $67.410.267 Промовиран
37 P-7 6 1 2 0 0 37 17 2.18 - 177 Yokomama $48.219.956 Задржи група
36 P-7 6 0 2 1 0 25 17 1.47 F 195 Yokomama $48.982.737 Задржи група
35 M-2 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $21.519.400 Испаднат
34 Elite 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 14 Badyear $14.092.055 Испаднат
33 Elite 6 1 3 1 1 44 17 2.59 QF 5 Bridgerock $15.638.536 Задржи група
32 Elite 6 0 3 0 0 41 17 2.41 SF 3 Badyear $33.790.364 Задржи група
31 Elite 19 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 7 Badyear $29.702.119 Задржи група
30 Elite 13 1 1 0 1 12 17 0.71 R1 8 Badyear $34.615.596 Задржи група
29 Elite 5 1 4 2 4 71 17 4.18 SF ? Bridgerock $26.619.945 Задржи група
28 Elite 9 1 1 0 0 19 17 1.12 R1 11 Badyear $37.019.304 Задржи група
27 Elite 10 0 0 0 0 17 17 1 R2 ? Michelini $39.959.880 Задржи група
26 Elite 13 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 7 Michelini $23.801.369 Задржи група
25 Elite 12 0 0 0 1 8 17 0.47 R1 ? Bridgerock $29.640.864 Задржи група
24 M-2 4 0 4 3 1 52 17 3.06 R1 32 Dunnolop $73.748.953 Промовиран
23 M-2 16 1 1 0 1 10 17 0.59 R1 43 Dunnolop $56.441.994 Задржи група
22 P-8 2 3 7 2 1 88 17 5.18 F ? Dunnolop $65.744.213 Промовиран
21 A-50 1 9 14 12 6 130 17 7.65 R2 ? Pipirelli $113.615.663 Промовиран
20 A-50 5 1 1 0 0 39 17 2.29 R1 ? Pipirelli $99.769.634 Задржи група
19 A-50 8 0 1 1 0 25 17 1.47 SF ? Pipirelli $87.316.751 Задржи група
18 A-50 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $56.598.042 Задржи група
17 R-159 1 14 14 11 7 144 17 8.47 W ? Pipirelli $36.670.016 Промовиран
16 R-159 3 6 8 4 5 79 11 7.18 - - blank $-23.566.170 Задржи група
9-15 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
8 M-3 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-18.412.900 Пензиониран
7 M-3 16 0 0 0 0 8 10 0.8 - - blank $27.457.686 Задржи група
6 M-3 10 0 1 1 0 23 17 1.35 - 32 blank $57.808.524 Задржи група
5 A-4 5 0 4 0 1 53 17 3.12 - 111 blank $67.039.585 Промовиран*
4 M-1 26 0 0 0 0 0 17 0 - 49 blank $29.654.212 Испаднат
3 M-1 14 0 0 0 0 6 17 0.35 - ? blank $16.896.483 Задржи група
2 Elite 26 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-517.959 Испаднат
1 Elite 22 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? blank $18.220.600 Задржи група