Профил на менаџерот: György Mester

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:György Mester
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 22, 2014
Последна интеракција: Јан 28 2020, 14:44:54
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (355)
Освоени поени:0 (554)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (44)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (1.56)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(64/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до György Mester Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 1
Број на најавувања:2962
Време поминато на ГПРО:1542.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
74 A-45 35 0 0 0 0 0 6 0 R1 7551 Pipirelli $26.901.152 Пензиониран
73 R-86 3 3 7 6 4 80 16 5 SF 4677 Pipirelli $30.352.668 Промовиран
65-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-106 13 0 1 0 0 19 11 1.73 R2 7358 Pipirelli $13.567.720 Задржи група
63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-95 16 0 0 0 0 5 8 0.62 R2 8493 Pipirelli $21.102.452 Задржи група
61 A-52 32 0 0 0 0 0 5 0 R1 9589 Pipirelli $66.120.952 Пензиониран
60 A-52 31 0 0 0 0 0 13 0 R1 7150 Pipirelli $76.137.772 Задржи група
59 A-52 24 0 0 0 0 2 14 0.14 QF 6453 Pipirelli $76.074.557 Задржи група
58 A-52 21 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 6295 Pipirelli $92.887.112 Задржи група
57 A-52 31 0 0 0 0 0 15 0 R2 7053 Pipirelli $43.089.569 Задржи група
56 R-107 2 2 12 0 2 108 16 6.75 SF 4938 Pipirelli $30.263.206 Промовиран
55 A-15 38 0 0 0 0 0 0 - - 13005 Pipirelli $30.961.619 Пензиониран
54 A-15 23 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 6637 Pipirelli $60.395.274 Задржи група
53 A-15 25 0 0 0 0 0 15 0 R1 7677 Pipirelli $50.785.426 Задржи група
52 A-15 23 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $28.131.808 Задржи група
51 A-15 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $44.018.109 Задржи група
50 A-15 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 1576 Pipirelli $27.762.147 Задржи група
49 R-138 3 2 4 4 0 64 15 4.27 SF - Pipirelli $17.784.751 Промовиран
48 R-138 7 2 2 0 0 46 16 2.88 QF - Pipirelli $-64.648 Задржи група
47 A-87 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $13.003.088 Испаднат
46 A-87 27 0 0 0 0 0 17 0 - 1743 Pipirelli $19.338.726 Задржи група
45 R-67 5 2 5 0 1 66 17 3.88 QF ? Pipirelli $13.853.173 Промовиран
44 A-36 31 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $7.110.442 Испаднат
43 A-36 26 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $34.209.557 Задржи група
42 R-267 2 5 10 0 6 103 17 6.06 F ? Pipirelli $23.083.042 Промовиран
41 R-267 8 1 2 0 3 30 17 1.76 R1 ? Pipirelli $-15.968.965 Задржи група