Профил на менаџерот: Tamás Suki

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tamás Suki
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 26, 2014
Последна интеракција: Ное 21 2016, 21:06:39
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (41)
Освоени поени:0 (32)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.78)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(4/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tamás Suki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 1
Број на најавувања:337
Време поминато на ГПРО:52.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
47-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 R-2 22 0 0 0 0 0 2 0 R2 - Pipirelli $23.975.595 Задржи група
45 R-2 27 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $13.010.585 Задржи група
44 R-2 22 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $24.852.841 Задржи група
43 A-29 39 0 0 0 0 0 5 0 - - Pipirelli $5.681.076 Испаднат
42 R-243 11 0 0 0 0 20 16 1.25 SF - Pipirelli $10.718.025 Промовиран
41 R-243 14 0 0 0 0 12 16 0.75 QF - Pipirelli $13.605.745 Задржи група