Профил на менаџерот: Bozhidara Angelova

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Bozhidara Angelova
Држава: Бугарија
Пол:Женски
Се приклучи:Мар 28, 2014
Последна интеракција: Јан 12 2018, 21:34:40
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (297)
Освоени поени:0 (788)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (69)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (18)
Просечно поени/трка: - (2.65)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

20% отклучени

(70/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Bozhidara Angelova Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 3
Број на најавувања:1709
Време поминато на ГПРО:537.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
63-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-86 15 0 0 0 0 13 12 1.08 R2 6877 Pipirelli $36.573.998 Задржи група
61 A-120 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 5022 Pipirelli $36.176.618 Спец пот
60 A-120 28 0 0 0 0 0 14 0 - 6180 Pipirelli $33.540.139 Задржи група
59 R-152 2 2 11 0 3 108 17 6.35 F 4089 Pipirelli $48.161.744 Промовиран
58 A-1 35 0 0 0 0 0 6 0 R1 9191 Pipirelli $-42.160.135 Спец пот
57 A-1 30 0 0 0 0 0 9 0 R1 8118 Pipirelli $7.028.681 Задржи група
56 R-162 1 8 14 6 12 140 17 8.24 SF 4515 Pipirelli $25.027.701 Промовиран
55 A-14 36 0 0 0 0 0 7 0 - 9712 Pipirelli $36.957.986 Спец пот
54 R-327 3 2 12 1 1 107 17 6.29 F 2969 Pipirelli $21.384.720 Промовиран
53 R-327 4 0 4 1 0 59 15 3.93 F 6158 Pipirelli $-4.996.553 Задржи група
52 R-327 7 0 3 2 0 52 15 3.47 QF - Pipirelli $33.008.532 Задржи група
51 A-15 32 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $-16.807.551 Испаднат
50 A-15 26 0 0 0 0 0 16 0 SF - Pipirelli $15.141.194 Задржи група
49 R-290 3 1 9 2 1 88 16 5.5 F - Pipirelli $27.197.315 Промовиран
48 R-290 7 0 1 0 0 38 17 2.24 QF 2425 Pipirelli $6.543.496 Задржи група
47 A-67 36 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $15.461.473 Испаднат
46 R-34 3 2 6 5 1 67 16 4.19 QF - Pipirelli $11.843.533 Промовиран
45 A-3 35 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Pipirelli $-13.463.604 Испаднат
44 R-173 5 0 6 0 0 55 13 4.23 SF - Pipirelli $6.451.716 Промовиран*
43 A-95 37 0 0 0 0 0 9 0 - - Pipirelli $-14.990.268 Пензиониран
42 R-251 7 0 3 3 0 47 13 3.62 R2 - Pipirelli $7.811.059 Промовиран*
41 R-251 12 0 0 0 0 14 9 1.56 R1 - Pipirelli $-5.494.923 Задржи група