Профил на менаџерот: Stergos Christodoulou

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Stergos Christodoulou
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 29, 2014
Последна интеракција: Фев 19 2021, 20:32:58
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (660)
Освоени поени:0 (1199)
Победи:0 (30)
Подиуми:0 (107)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (31)
Просечно поени/трка: - (1.82)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

29% отклучени

(105/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Stergos Christodoulou Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 1
Број на најавувања:7288
Време поминато на ГПРО:1848.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 A-1 40 0 0 0 0 0 0 - - 9093 Pipirelli $3.179.877 Пензиониран
80 P-6 6 1 3 0 1 33 9 3.67 QF 6671 Badyear $-33.768.027 Испаднат
79 M-2 36 0 0 0 0 0 14 0 R1 5124 Yokomama $26.713.912 Испаднат
78 P-8 3 4 8 1 2 92 17 5.41 F 82 Yokomama $67.176.019 Промовиран
77 P-8 8 1 4 0 1 32 17 1.88 - 370 Yokomama $66.125.408 Задржи група
76 P-8 18 0 0 0 0 5 17 0.29 - 468 Contimental $82.994.815 Задржи група
75 A-26 2 5 6 0 1 75 17 4.41 R1 1008 Pipirelli $106.368.276 Промовиран
74 A-26 6 0 2 0 0 36 17 2.12 R1 810 Pipirelli $76.129.883 Задржи група
73 A-26 13 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 1220 Pipirelli $29.357.209 Задржи група
72 A-26 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 4292 Pipirelli $11.090.633 Задржи група
71 P-4 33 0 0 0 0 0 17 0 - 562 Yokomama $7.317.979 Испаднат
70 P-4 18 0 1 0 1 10 16 0.62 R1 3263 Dunnolop $6.750.200 Задржи група
69 M-4 31 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2313 Yokomama $-3.246.892 Испаднат
68 M-4 22 0 1 0 1 8 17 0.47 R2 175 Dunnolop $42.095.242 Задржи група
67 P-14 2 4 10 3 3 101 17 5.94 W 85 Yokomama $32.793.518 Промовиран
66 P-14 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 2634 Yokomama $55.343.443 Задржи група
65 A-31 3 1 8 1 2 80 17 4.71 SF 1021 Pipirelli $83.837.896 Промовиран
64 A-31 8 1 1 0 1 33 17 1.94 R1 1152 Pipirelli $63.100.125 Задржи група
63 A-31 11 0 0 0 0 13 16 0.81 QF 5192 Pipirelli $73.249.210 Задржи група
62 P-10 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 502 Yokomama $6.122.321 Испаднат
61 A-30 3 1 7 0 6 67 17 3.94 F 958 Pipirelli $79.895.017 Промовиран
60 A-30 11 0 1 0 0 14 17 0.82 R1 1379 Pipirelli $64.697.100 Задржи група
59 A-30 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 5143 Pipirelli $24.459.211 Задржи група
58 P-2 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 439 Dunnolop $-11.092.228 Испаднат
57 P-2 11 1 1 0 1 16 17 0.94 R2 539 Contimental $21.769.627 Задржи група
56 P-2 4 0 5 1 2 56 17 3.29 R1 145 Yokomama $24.546.063 Задржи група
55 P-2 17 0 0 0 1 8 17 0.47 R1 3578 Yokomama $37.261.675 Задржи група
54 A-80 2 1 12 2 0 94 17 5.53 QF 548 Pipirelli $34.148.027 Промовиран
53 A-80 4 2 6 0 3 78 17 4.59 QF 4434 Pipirelli $19.955.141 Задржи група
52 A-80 10 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $34.531.835 Задржи група
51 A-80 19 0 0 1 0 5 17 0.29 R2 ? Pipirelli $41.645.181 Задржи група
50 P-15 30 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 287 Contimental $9.745.749 Испаднат
49 A-116 1 1 10 0 3 88 17 5.18 SF ? Pipirelli $50.050.056 Промовиран
48 A-116 16 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $14.050.531 Задржи група
47 R-92 1 5 11 3 2 105 17 6.18 W 1734 Pipirelli $40.456.753 Промовиран
46 A-50 24 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $-457.228 Испаднат
45 A-50 26 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $2.566.984 Задржи група
44 A-50 13 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 1107 Pipirelli $12.385.852 Задржи група
43 A-50 11 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 894 Pipirelli $24.564.665 Задржи група
42 A-50 23 0 0 0 0 4 17 0.24 - ? Pipirelli $5.432.091 Задржи група
41 R-246 4 1 7 0 0 70 17 4.12 W 2472 Pipirelli $17.262.880 Промовиран