Профил на менаџерот: Neil Holloway

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Neil Holloway
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 30, 2014
Последна интеракција: Денес во 22:04:16
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (160)
Освоени поени:0 (423)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (43)
Пол-позиции:0 (23)
Најбрзи круга:2 (19)
Просечно поени/трка: 0 (2.64)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 30, 2014)
Достигнувања:

24% отклучени

(85/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Neil Holloway Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 1
Број на најавувања:1063
Време поминато на ГПРО:332.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 83
Позиција во сезоната:18
Пари: $??.???.???
Возач: Romain Raach (104)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:20
Гуми: Pipirelli
Име на тим: The Race Hawks
Екипен пласман:68
Поени на тимот:302.8665

Спонзори

Champions (A83) - 8 трки
TKD (R98) - 20 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-83 18 0 1 0 1 6 17 0.35 - 1850 Pipirelli $78.896.007 Задржи група
72 R-98 1 7 16 9 9 138 17 8.12 QF 2266 Pipirelli $56.950.164 Промовиран
71 R-98 6 0 3 1 0 32 11 2.91 - 6117 Pipirelli $22.760.558 Задржи група
48-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-44 34 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $-3.412.603 Пензиониран
46 A-44 19 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $26.977.975 Задржи група
45 R-266 1 9 13 11 6 122 17 7.18 F ? Pipirelli $41.455.539 Промовиран
44 A-4 9 0 1 0 0 25 15 1.67 SF - Pipirelli $-49.163.401 Спец пот
43 A-4 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1097 Pipirelli $25.394.950 Задржи група
42 A-4 12 0 1 0 0 9 17 0.53 - ? Pipirelli $22.693.190 Задржи група
41 R-158 4 1 8 2 1 82 17 4.82 R2 1926 Pipirelli $34.507.301 Промовиран