Профил на менаџерот: Udo Gundlach

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Udo Gundlach
Држава: Германија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 31, 2014
Последна интеракција: Окт 23 2015, 07:38:39
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (141)
Освоени поени:0 (429)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (36)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (23)
Просечно поени/трка: - (3.04)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

23% отклучени

(81/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Udo Gundlach Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 1
Број на најавувања:284
Време поминато на ГПРО:39 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 A-121 34 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $1.934.699 Испаднат
48 R-362 1 13 14 8 13 149 17 8.76 W ? Pipirelli $764.086 Промовиран
47 A-114 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-1.948.862 Испаднат
46 R-79 3 5 7 0 4 71 17 4.18 SF ? Pipirelli $8.559.365 Промовиран
45 R-79 3 3 6 2 2 74 16 4.62 SF - Pipirelli $-5.168.756 Задржи група
44 R-79 5 2 5 0 2 68 17 4 QF ? Pipirelli $-7.314.578 Задржи група
43 R-79 5 0 3 0 0 48 12 4 R2 - Pipirelli $-8.989.468 Задржи група
42 R-79 12 0 0 0 0 11 13 0.85 R1 - Pipirelli $-5.666.027 Задржи група
41 R-79 10 0 1 0 2 8 17 0.47 QF ? Pipirelli $-4.199.932 Задржи група