Профил на менаџерот: Maxim Egorov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Maxim Egorov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 6, 2014
Последна интеракција: Сеп 9 2020, 19:05:38
Постови на форумот:206  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (569)
Освоени поени:0 (1250)
Победи:0 (53)
Подиуми:0 (117)
Пол-позиции:0 (62)
Најбрзи круга:0 (53)
Просечно поени/трка: - (2.2)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 26, 2014)
Достигнувања:

54% отклучени

(192/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Maxim Egorov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 3
Број на најавувања:1753
Време поминато на ГПРО:600.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
79-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
78 M-4 40 0 0 0 0 0 0 - - 9273 blank $-30.560.040 Пензиониран
77 Elite 14 0 1 0 1 12 17 0.71 R2 2062 Michelini $-3.720.041 Испаднат
76 Elite 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 38 Contimental $49.821.525 Задржи група
75 Elite 25 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 293 Contimental $91.708.273 Задржи група
74 M-3 1 2 6 2 2 74 17 4.35 R2 26 Yokomama $56.128.490 Промовиран
73 M-3 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 151 Yokomama $30.947.529 Задржи група
72 M-3 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1181 Contimental $116.631.118 Задржи група
71 P-5 1 5 12 5 9 113 17 6.65 W 100 Dunnolop $171.768.467 Промовиран
70 P-5 17 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 1830 Yokomama $161.855.462 Задржи група
69 A-74 2 4 12 3 3 99 17 5.82 F 766 Pipirelli $223.556.530 Промовиран
68 A-74 6 2 2 0 2 38 17 2.24 R1 1284 Pipirelli $207.609.626 Задржи група
67 A-74 8 1 2 0 1 25 17 1.47 R1 1844 Pipirelli $85.679.352 Задржи група
66 A-74 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 4147 Pipirelli $84.034.818 Задржи група
65 A-74 24 0 0 0 0 1 14 0.07 R1 5700 Pipirelli $22.414.290 Задржи група
64 R-73 2 5 15 7 5 131 17 7.71 W 2959 Pipirelli $6.078.743 Промовиран
62-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
61 A-55 33 0 0 0 0 0 0 - - 11829 Pipirelli $-17.588.876 Пензиониран
60 P-16 13 1 1 0 0 15 13 1.15 R2 6610 Avonn $-33.762.743 Испаднат
59 M-3 30 0 0 0 0 5 17 0.29 - 4045 Contimental $3.912.545 Испаднат
58 Elite 40 0 0 0 0 0 17 0 - 1001 Pipirelli $20.133.835 Испаднат
57 M-1 3 3 6 6 1 61 17 3.59 QF 59 Michelini $25.990.851 Промовиран
56 M-1 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 227 Contimental $9.713.271 Задржи група
55 Elite 38 0 0 0 0 0 17 0 - 312 Contimental $10.663.301 Испаднат
54 Elite 12 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 35 Bridgerock $2.773.933 Задржи група
53 Elite 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 682 Dunnolop $16.555.662 Задржи група
52 Elite 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Contimental $30.526.206 Задржи група
51 Elite 27 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $23.199.432 Задржи група
50 Elite 15 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 ? Michelini $8.319.741 Задржи група
49 M-4 2 4 13 5 7 118 17 6.94 F 14 Dunnolop $86.598.096 Промовиран
48 M-4 8 2 4 0 1 37 17 2.18 R1 62 Yokomama $63.727.378 Задржи група
47 M-4 17 0 0 1 0 13 17 0.76 R1 ? Yokomama $100.517.757 Задржи група
46 P-3 1 4 9 7 3 101 17 5.94 F ? Avonn $64.150.398 Промовиран
45 P-3 8 0 3 2 1 30 17 1.76 - ? Avonn $33.246.362 Задржи група
44 A-38 1 15 15 13 14 157 17 9.24 W 154 Pipirelli $66.384.119 Промовиран
43 A-38 5 1 4 0 1 52 17 3.06 R1 ? Pipirelli $67.018.437 Задржи група
42 A-38 7 0 2 0 0 30 17 1.76 R1 ? Pipirelli $48.984.034 Задржи група
41 R-163 2 4 9 11 2 78 15 5.2 - - Pipirelli $38.773.313 Промовиран