Профил на менаџерот: Michal Bocon

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Ligier JS39 - 1993 Hugo Pratt art design
Име:Michal Bocon
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 26, 2009
Последна интеракција: Јул 23 2019, 22:33:16
Постови на форумот:13  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (473)
Освоени поени:0 (1033)
Победи:0 (30)
Подиуми:0 (86)
Пол-позиции:0 (31)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (2.18)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 6, 2010)
Достигнувања:

30% отклучени

(107/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michal Bocon Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 1
Број на најавувања:5714
Време поминато на ГПРО:1415.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Пензиониран

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 P-14 32 0 0 0 0 0 6 0 R2 8579 Contimental $-30.156.027 Пензиониран
70 M-4 31 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 4056 Dunnolop $11.952.126 Испаднат
69 P-2 2 1 9 0 3 80 17 4.71 F 114 Dunnolop $69.084.843 Промовиран
68 P-2 16 0 1 0 0 14 17 0.82 - 719 Yokomama $82.394.663 Задржи група
67 A-24 1 6 14 14 9 134 17 7.88 W 694 Pipirelli $124.657.762 Промовиран
66 A-24 6 0 0 0 0 45 17 2.65 QF 933 Pipirelli $73.263.122 Задржи група
65 A-24 24 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 3110 Pipirelli $51.458.564 Задржи група
64 R-166 3 2 6 6 0 89 17 5.24 F 2485 Pipirelli $25.235.360 Промовиран
63 R-189 5 2 5 2 0 59 11 5.36 - 6699 Pipirelli $7.852.354 Задржи група
50-62 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 R-141 14 0 0 0 0 3 3 1 - - Pipirelli $14.134.159 Задржи група
39-48 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 R-198 7 2 4 0 1 41 6 6.83 QF - Pipirelli $-8.952.884 Задржи група
35-37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 A-23 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $7.079.467 Пензиониран
33 P-10 36 0 0 0 0 0 9 0 - - Yokomama $15.411.465 Испаднат
32 A-43 3 2 7 1 0 70 16 4.38 R2 - Pipirelli $28.988.517 Промовиран
31 A-43 11 1 2 0 0 18 9 2 R1 - Pipirelli $20.763.934 Задржи група
30 A-43 19 1 1 0 1 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $14.690.875 Задржи група
29 P-13 31 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Yokomama $1.547.224 Испаднат
28 M-4 27 0 0 0 0 1 17 0.06 - ? Badyear $23.788.803 Испаднат
27 M-4 12 2 2 2 3 21 14 1.5 QF - Badyear $45.172.835 Задржи група
26 M-4 12 1 2 1 2 17 16 1.06 R1 - Dunnolop $37.261.362 Задржи група
25 M-4 21 0 0 0 0 7 16 0.44 - - Badyear $37.782.990 Задржи група
24 P-8 4 2 6 1 1 60 17 3.53 R2 89 Dunnolop $60.691.729 Промовиран
23 P-8 19 1 1 0 0 13 17 0.76 R1 416 Yokomama $66.989.304 Задржи група
22 P-8 10 1 2 1 1 22 16 1.38 QF - Dunnolop $23.476.310 Задржи група
21 P-8 16 0 0 0 0 8 17 0.47 QF ? Dunnolop $16.046.966 Задржи група
20 P-8 14 0 0 0 0 7 17 0.41 - 325 Dunnolop $7.859.361 Задржи група
19 P-8 31 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $8.071.221 Задржи група
18 P-8 9 0 1 0 0 19 17 1.12 R1 281 Dunnolop $9.474.139 Задржи група
17 P-8 11 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 221 Yokomama $12.941.398 Задржи група
16 A-50 2 2 10 0 0 102 16 6.38 F - blank $41.387.199 Промовиран
15 A-50 5 1 4 1 0 56 15 3.73 - - blank $621.672 Задржи група
14 A-50 14 0 0 0 0 17 17 1 - 319 blank $36.922.359 Задржи група
13 R-21 2 3 8 2 0 102 17 6 - 608 blank $24.570.902 Промовиран