Профил на менаџерот: Vaidotas Valiukas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vaidotas Valiukas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 1, 2006
Последна интеракција: Окт 12 2018, 13:42:44
Постови на форумот:177  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (830)
Освоени поени:0 (1749)
Победи:0 (45)
Подиуми:0 (149)
Пол-позиции:0 (52)
Најбрзи круга:0 (44)
Просечно поени/трка: - (2.11)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 17, 2007)
Достигнувања:

47% отклучени

(168/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vaidotas Valiukas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:vaidukass

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 6
Број на најавувања:8824
Време поминато на ГПРО:2863 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Vaidotas Valiukas (Последна обнова: Јул 5 2013, 19:10:26)
S36 achievments:
R1: Lap 62 The brakes broke and stopped functioning
R4: Lap 21 There was an internal problem in the chassis
R6: Lap 61 Your car had a puncture
R7: Lap 7 The brakes effectiveness was dropping due to overheating and they had to be fixed
R9: Lap 53 Your car had a puncture
R10: Lap 50 Your driver was not feeling well in his helmet and it had to be changed with a new one
R14: Lap 26 The car had a technical problem
R17: Lap 8 The suspension broke and made the car undrivable (72% at the start)