Профил на менаџерот: Angelo Vasquez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Angelo Vasquez
Држава: Венецуела
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 26, 2014
Последна интеракција: Јул 19 2016, 17:31:13
Постови на форумот:6  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (52)
Освоени поени:0 (176)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (3.38)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(20/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Angelo Vasquez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 9
Број на најавувања:251
Време поминато на ГПРО:87.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
54-79 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 A-74 36 0 0 0 0 0 3 0 - 14964 Pipirelli $25.598.812 Пензиониран
52 A-74 34 0 0 0 0 0 5 0 - - Pipirelli $23.919.786 Задржи група
51 R-81 2 2 11 6 0 101 14 7.21 SF - Pipirelli $39.257.315 Промовиран
50 R-81 8 2 3 0 0 46 11 4.18 SF - Pipirelli $14.078.564 Задржи група
49 R-81 8 0 0 0 0 22 13 1.69 R2 - Pipirelli $8.646.289 Задржи група
48 R-81 16 0 0 0 0 5 5 1 R1 - Pipirelli $10.725.188 Задржи група
47 R-342 21 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $15.085.550 Задржи група