Профил на менаџерот: Jose Gonzalez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jose Gonzalez
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 29, 2009
Последна интеракција: Авг 13 2015, 02:54:37
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (591)
Освоени поени:0 (1244)
Победи:0 (50)
Подиуми:0 (103)
Пол-позиции:0 (47)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (2.1)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

31% отклучени

(112/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jose Gonzalez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 1
Број на најавувања:5102
Време поминато на ГПРО:1285.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 A-105 37 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-8.824.351 Пензиониран
48 A-105 22 0 0 0 0 5 10 0.5 R1 - Pipirelli $800.419 Задржи група
47 A-105 17 0 0 0 0 13 15 0.87 R1 - Pipirelli $3.699.610 Задржи група
46 A-105 13 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1003 Pipirelli $12.854.344 Задржи група
45 A-105 16 0 0 0 0 7 15 0.47 R1 - Pipirelli $27.069.624 Задржи група
44 A-105 7 0 1 0 0 25 16 1.56 QF - Pipirelli $28.600.224 Задржи група
43 R-214 1 13 15 9 7 154 17 9.06 W 1355 Pipirelli $29.518.284 Промовиран
42 A-112 28 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $4.637.548 Испаднат
41 R-363 1 7 12 2 1 119 17 7 W 1713 Pipirelli $16.203.620 Промовиран
40 A-10 20 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 886 Pipirelli $-1.222.487 Испаднат
39 R-362 5 2 7 0 0 83 17 4.88 W ? Pipirelli $12.269.209 Промовиран
38 A-42 20 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $-606.987 Испаднат
37 R-238 1 11 15 10 3 142 17 8.35 W ? Pipirelli $16.853.871 Промовиран
36 A-70 36 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-4.852.321 Испаднат
35 R-86 6 4 5 0 0 59 16 3.69 R2 - Pipirelli $5.089.041 Промовиран
34 A-61 29 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 - Pipirelli $7.852.987 Испаднат
33 R-140 4 1 3 0 0 57 17 3.35 R2 ? Pipirelli $13.881.184 Промовиран
32 A-9 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 749 Pipirelli $8.570.735 Испаднат
31 A-9 24 0 1 0 0 6 16 0.38 R2 - Pipirelli $8.873.907 Задржи група
30 A-9 22 0 0 0 0 4 17 0.24 - 612 Pipirelli $2.648.687 Задржи група
29 R-159 3 3 7 2 0 87 17 5.12 QF 1563 Pipirelli $15.203.552 Промовиран
28 A-28 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-1.439.104 Испаднат
27 R-184 2 3 10 6 0 94 17 5.53 W 1242 Pipirelli $9.080.716 Промовиран
26 A-61 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 917 Pipirelli $1.819.287 Испаднат
25 R-77 5 0 3 0 0 48 17 2.82 R1 ? Pipirelli $5.856.161 Промовиран
24 A-48 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 903 Pipirelli $3.780.470 Испаднат
23 A-48 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 896 Pipirelli $8.419.865 Задржи група
22 A-48 10 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $5.732.689 Задржи група
21 A-48 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 689 Pipirelli $17.066.957 Задржи група
20 A-48 14 0 0 0 1 11 17 0.65 R2 610 Pipirelli $11.928.900 Задржи група
19 R-28 3 1 9 3 4 90 17 5.29 F 1214 Pipirelli $4.366.899 Промовиран
18 A-30 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $2.686.688 Испаднат
17 R-47 2 3 10 15 0 101 17 5.94 R1 ? Pipirelli $38.622.412 Промовиран
16 A-56 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 ? blank $-3.669.564 Испаднат
15 A-56 13 0 0 0 0 12 17 0.71 - 412 blank $15.447.757 Задржи група
14 A-56 14 0 1 0 0 7 17 0.41 - 424 blank $8.747.785 Задржи група
13 R-98 4 2 3 0 0 66 17 3.88 - 707 blank $11.155.689 Промовиран