Профил на менаџерот: Bruno Castanho

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Bruno Castanho
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 2, 2014
Последна интеракција: Окт 15 2021, 22:50:38
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (712)
Освоени поени:0 (1002)
Победи:0 (27)
Подиуми:0 (67)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: 0 (1.41)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(82/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Bruno Castanho Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 11
Број на најавувања:5728
Време поминато на ГПРО:1374.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 8
Позиција во сезоната:26
Пари: $??.???.???
Возач: Pedro Enrique (117)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:6
Гуми: Pipirelli
Име на тим: BLACK ANGELS
Екипен пласман:171
Поени на тимот:89.2665

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-8 31 0 0 0 0 0 15 0 R2 4639 Pipirelli $13.471.847 Задржи група
82 A-8 16 0 0 0 0 9 15 0.6 R1 4843 Pipirelli $10.452.207 Задржи група
81 A-8 19 0 0 0 0 7 16 0.44 R2 4086 Pipirelli $3.455.733 Задржи група
80 A-8 8 2 2 0 0 44 17 2.59 R1 1125 Pipirelli $23.511.732 Задржи група
79 A-8 13 0 1 0 0 14 16 0.88 SF 3643 Pipirelli $16.845.708 Задржи група
78 A-8 31 0 0 0 0 0 17 0 QF 1689 Pipirelli $20.134.012 Задржи група
77 A-8 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2087 Pipirelli $22.383.300 Задржи група
76 A-8 7 1 2 1 0 39 17 2.29 SF 3080 Pipirelli $45.274.056 Задржи група
75 A-8 16 0 0 0 0 6 15 0.4 R2 4990 Pipirelli $15.223.401 Задржи група
74 A-8 5 0 2 0 1 41 15 2.73 R1 4698 Pipirelli $9.371.430 Задржи група
73 A-8 30 0 0 0 0 0 16 0 R2 5502 Pipirelli $20.210.546 Задржи група
72 P-11 39 0 0 0 0 0 16 0 R1 4243 Yokomama $16.699.153 Испаднат
71 A-43 4 1 5 0 1 61 17 3.59 QF 3093 Pipirelli $18.896.008 Промовиран
70 A-43 11 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 1595 Pipirelli $5.172.951 Задржи група
69 P-18 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2609 Yokomama $19.544.811 Испаднат
68 A-11 4 1 4 0 1 69 16 4.31 W 3705 Pipirelli $21.616.445 Промовиран
67 A-11 11 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 1669 Pipirelli $9.028.672 Задржи група
66 P-7 32 0 0 0 0 0 16 0 R2 4818 Yokomama $7.037.756 Испаднат
65 A-10 5 2 6 0 1 76 17 4.47 R2 586 Pipirelli $12.565.470 Промовиран*
64 A-10 9 1 3 0 0 27 17 1.59 R1 2252 Pipirelli $48.958.310 Задржи група
63 A-10 23 0 0 0 0 0 17 0 R1 2513 Pipirelli $72.285.024 Задржи група
62 A-10 11 0 1 0 1 16 17 0.94 QF 1103 Pipirelli $64.819.293 Задржи група
61 A-10 10 0 1 0 0 26 17 1.53 R1 1412 Pipirelli $34.660.510 Задржи група
60 A-10 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 3777 Pipirelli $8.336.511 Задржи група
59 P-5 12 0 1 0 0 10 17 0.59 QF 520 Dunnolop $-1.969.634 Испаднат
58 A-30 3 2 9 0 3 78 17 4.59 F 1468 Pipirelli $36.984.159 Промовиран
57 A-30 7 0 1 0 2 37 17 2.18 SF 935 Pipirelli $24.142.990 Задржи група
56 A-30 7 0 2 0 2 46 17 2.71 QF 846 Pipirelli $16.607.552 Задржи група
55 A-30 18 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 1745 Pipirelli $46.277.053 Задржи група
54 A-30 18 0 0 0 2 9 17 0.53 R2 5215 Pipirelli $15.989.274 Задржи група
53 R-184 1 11 16 1 3 151 17 8.88 QF 1799 Pipirelli $12.315.397 Промовиран
52 A-12 15 1 1 0 1 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $-20.496.351 Испаднат
51 A-12 20 0 0 0 0 5 17 0.29 SF ? Pipirelli $5.633.827 Задржи група
50 A-12 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Pipirelli $5.890.389 Задржи група
49 A-12 10 0 1 0 0 17 17 1 QF ? Pipirelli $22.784.068 Задржи група
48 A-12 15 0 0 0 0 19 17 1.12 QF ? Pipirelli $12.858.394 Задржи група
47 A-12 8 0 0 0 0 26 17 1.53 R2 ? Pipirelli $22.436.008 Задржи група
46 A-12 16 0 0 0 0 13 17 0.76 QF 918 Pipirelli $13.230.321 Задржи група
45 A-12 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $8.349.986 Задржи група
44 A-12 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $11.943.188 Задржи група
43 A-12 23 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $11.750.355 Задржи група
42 R-289 1 3 7 1 0 78 17 4.59 R2 2007 Pipirelli $17.713.487 Промовиран
41 R-289 10 2 2 0 2 30 7 4.29 - - Pipirelli $-6.138.808 Задржи група