Профил на менаџерот: Adrian Shannon

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Adrian Shannon
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 3, 2009
Последна интеракција: Апр 14 2015, 20:39:33
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (559)
Освоени поени:0 (885)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (72)
Пол-позиции:0 (34)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: - (1.58)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

21% отклучени

(76/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Adrian Shannon Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 3
Број на најавувања:3054
Време поминато на ГПРО:542.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Adrian Shannon (Последна обнова: Окт 21 2009, 17:11:39)
Se viene la 5ta temporada de este pibe!! Un nuevo desafío en Amateur pero con más experiencia!!

Este es el fragmento de un ping-pong realizado por la revista "paparazzi" al nuevo ídolo de la Costa Atlántica:

Un sueño: salir entre los 4 mejores para promocionar
Un anhelo: salir entre los 10 primeros
Un objetivo: mantener la categoría
Un pedido: no volver a Rookie y que "LOS LOBOS" estemos todos en Amateur
Un sacrificio: dejar todo en cada carrera emulando a mis maestros "los A60"
Una comida: asadito o pollo a la parrilla
Una bebida: Gancia (en lo posible con jugo Tang de Limón rebajado muy poquito)
Un lugar: la playa y el muelle de Mar de Ajó
Un libro: "Sonetos" de William Shakespeare
Un hobbie: leer y escribir
Un enemigo: todos los que corren an Amateur que no sea yo!!