Профил на менаџерот: Ovidiu Blendea

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ovidiu Blendea
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 14, 2014
Последна интеракција: Јан 19 2018, 13:34:41
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (229)
Освоени поени:0 (187)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (8)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.82)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(16/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ovidiu Blendea Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 16
Број на најавувања:357
Време поминато на ГПРО:59.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
63-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-184 16 0 0 0 0 0 4 0 R1 9903 Pipirelli $-1.255.803 Задржи група
61 R-184 18 0 0 0 0 1 5 0.2 R2 10116 Pipirelli $3.287.382 Задржи група
60 R-184 19 0 0 0 0 0 7 0 R1 9287 Pipirelli $-18.183.230 Задржи група
59 R-184 18 0 0 0 0 1 8 0.12 R1 9526 Pipirelli $-16.445.169 Задржи група
58 R-184 24 0 0 0 0 0 6 0 R2 9650 Pipirelli $-15.718.483 Задржи група
57 R-228 15 0 0 0 0 0 11 0 R1 7833 Pipirelli $-11.572.764 Задржи група
56 R-228 9 0 0 0 0 21 11 1.91 R1 8083 Pipirelli $-10.261.396 Задржи група
55 R-228 17 0 0 0 0 0 13 0 R1 8043 Pipirelli $-18.866.231 Задржи група
54 R-228 10 0 0 0 0 5 6 0.83 R1 10077 Pipirelli $-20.436.002 Задржи група
53 R-228 6 1 4 2 0 47 17 2.76 SF 5190 Pipirelli $-11.306.281 Задржи група
52 R-228 7 2 3 0 0 49 16 3.06 QF - Pipirelli $-8.465.192 Задржи група
51 R-228 8 0 0 0 0 26 14 1.86 SF - Pipirelli $4.187.791 Задржи група
50 R-228 13 0 0 0 0 13 13 1 R1 - Pipirelli $-9.056.702 Задржи група
49 R-228 13 0 0 0 0 12 8 1.5 - - Pipirelli $1.877.638 Задржи група
48 R-385 12 0 0 0 0 2 6 0.33 R1 - Pipirelli $5.412.442 Задржи група
47 R-385 19 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $2.847.732 Задржи група
46 R-385 19 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $4.106.391 Задржи група
45 R-385 18 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $6.071.546 Задржи група
44 R-385 13 0 1 0 0 10 16 0.62 R1 - Pipirelli $6.905.186 Задржи група
43 R-385 20 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Pipirelli $3.395.651 Задржи група
42 R-385 21 0 0 0 0 0 11 0 R2 - Pipirelli $10.478.331 Задржи група
41 R-385 16 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $17.786.235 Задржи група