Профил на менаџерот: Ricardo Pereira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ricardo Pereira
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 19, 2014
Последна интеракција: Фев 1 2020, 13:20:04
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (118)
Освоени поени:0 (339)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (30)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (2.87)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(40/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ricardo Pereira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 15
Број на најавувања:534
Време поминато на ГПРО:172.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 A-87 38 0 0 0 0 0 6 0 - 7715 Pipirelli $65.090.670 Пензиониран
73 R-132 1 8 13 2 4 120 16 7.5 W 4498 Pipirelli $53.055.296 Промовиран
72 R-132 8 0 4 0 0 45 16 2.81 R2 4552 Pipirelli $-15.844.910 Задржи група
71 R-132 6 0 4 1 4 53 16 3.31 R2 4811 Pipirelli $10.862.152 Задржи група
50-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 R-72 11 0 0 0 0 8 11 0.73 R2 - Pipirelli $-24.903.306 Задржи група
48 R-72 11 0 1 0 0 11 6 1.83 - - Pipirelli $-2.813.309 Задржи група
45-47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 R-337 14 0 0 0 0 14 8 1.75 - - Pipirelli $-24.778.123 Задржи група
43 R-337 3 2 8 0 0 61 15 4.07 SF - Pipirelli $-5.643.889 Задржи група
42 R-337 10 0 0 0 0 20 17 1.18 SF ? Pipirelli $-975.224 Задржи група
41 R-337 24 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $8.126.470 Задржи група