Профил на менаџерот: Rene Rodrigues

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Rene Rodrigues
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 23, 2014
Последна интеракција: Денес во 16:28:29
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (411)
Освоени поени:0 (551)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (24)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: 0 (1.34)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(76/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Rene Rodrigues Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:group
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 1
Број на најавувања:4057
Време поминато на ГПРО:1005.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 94
Позиција во сезоната:15
Пари: $??.???.???
Возач: Alex Sperafico (90)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: TOTAL RACING BRASIL I
Екипен пласман:574
Поени на тимот:20.6

Спонзори

F-Secure (R94) - 5 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
69 A-71 26 0 0 0 0 0 7 0 R1 8519 Pipirelli $43.132.620 Пензиониран
68 A-71 13 0 0 0 0 12 15 0.8 R1 5047 Pipirelli $35.839.731 Задржи група
67 A-71 21 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 5788 Pipirelli $14.727.868 Задржи група
66 P-4 31 0 0 0 0 0 17 0 - 588 Yokomama $-16.608.357 Испаднат
65 A-85 4 1 5 6 0 69 17 4.06 QF 729 Pipirelli $41.472.933 Промовиран
64 A-85 8 0 3 0 0 36 17 2.12 R1 1146 Pipirelli $80.090.988 Задржи група
63 A-85 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1818 Pipirelli $91.059.980 Задржи група
62 A-85 15 0 1 2 0 8 16 0.5 R2 4319 Pipirelli $76.240.215 Задржи група
61 A-85 10 0 1 0 0 23 17 1.35 R2 1457 Pipirelli $47.756.812 Задржи група
60 A-85 9 1 3 0 0 27 17 1.59 R2 1438 Pipirelli $31.267.789 Задржи група
59 A-85 13 0 1 0 0 19 17 1.12 R1 1596 Pipirelli $72.785.601 Задржи група
58 A-85 22 0 0 0 0 2 15 0.13 - 5460 Pipirelli $98.545.447 Задржи група
57 A-85 19 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 3855 Pipirelli $88.407.966 Задржи група
56 A-85 29 0 0 0 0 0 15 0 R1 5670 Pipirelli $55.463.915 Задржи група
55 A-85 23 0 0 0 0 0 17 0 R1 2665 Pipirelli $13.024.855 Задржи група
54 A-85 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 2210 Pipirelli $32.358.045 Задржи група
53 A-85 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1763 Pipirelli $28.069.566 Задржи група
52 R-293 1 5 13 10 3 126 17 7.41 SF 1667 Pipirelli $22.924.787 Промовиран
51 R-293 7 1 3 5 0 55 17 3.24 SF 2379 Pipirelli $53.476.667 Задржи група
50 A-2 34 0 0 0 0 0 17 0 - 1970 Pipirelli $1.485.905 Испаднат
49 A-2 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $3.195.649 Задржи група
48 A-2 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 1680 Pipirelli $8.202.768 Задржи група
47 R-116 2 6 7 0 3 84 17 4.94 R2 1993 Pipirelli $27.475.481 Промовиран
46 A-40 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-5.836.051 Испаднат
45 R-373 2 1 8 1 0 71 17 4.18 R2 2431 Pipirelli $8.213.677 Промовиран