Профил на менаџерот: Istrate Mihaita

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Istrate Mihaita
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 8, 2009
Последна интеракција: Авг 18 2016, 11:38:19
Постови на форумот:3  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (397)
Освоени поени:0 (895)
Победи:0 (26)
Подиуми:0 (79)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (2.25)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

28% отклучени

(100/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Istrate Mihaita Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 7
Број на најавувања:3378
Време поминато на ГПРО:461.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
49-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 Elite 25 0 0 0 0 0 13 0 - - Hancock $-31.332.469 Пензиониран*
47 M-3 3 2 6 4 1 63 17 3.71 QF 71 Michelini $34.473.893 Промовиран
46 P-15 3 1 6 0 0 61 17 3.59 R2 ? Dunnolop $98.050.337 Промовиран
45 P-15 11 0 1 0 0 21 15 1.4 F - Avonn $113.377.760 Задржи група
44 P-15 7 0 0 0 0 31 17 1.82 R2 204 Avonn $107.891.491 Задржи група
43 P-15 12 0 1 0 0 15 17 0.88 SF 195 Avonn $54.848.027 Задржи група
42 M-4 29 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Avonn $59.417.920 Испаднат
41 P-21 2 3 8 2 4 77 17 4.53 R2 ? Dunnolop $71.688.363 Промовиран
40 P-21 12 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Avonn $115.782.158 Задржи група
39 A-2 2 4 11 10 2 94 17 5.53 F ? Pipirelli $150.554.125 Промовиран
38 A-2 6 1 5 0 0 42 17 2.47 R1 ? Pipirelli $114.972.020 Задржи група
37 A-2 6 0 1 0 0 28 17 1.65 R2 ? Pipirelli $67.638.113 Задржи група
36 A-2 19 0 0 0 0 7 15 0.47 R1 - Pipirelli $42.624.108 Задржи група
35 R-306 3 2 7 7 0 75 16 4.69 QF - Pipirelli $27.845.140 Промовиран
34 R-306 13 0 1 0 0 16 9 1.78 - - Pipirelli $3.821.508 Задржи група
33 R-306 9 1 3 0 0 31 13 2.38 R2 - Pipirelli $9.767.799 Задржи група
32 A-62 25 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 - Pipirelli $14.591.101 Испаднат
31 R-233 1 8 10 3 4 108 17 6.35 W ? Pipirelli $52.617.431 Промовиран
30 R-233 6 1 5 0 3 58 17 3.41 R1 ? Pipirelli $-20.939.658 Задржи група
29 A-55 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $7.547.546 Испаднат
28 A-55 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Pipirelli $5.954.305 Задржи група
27 R-63 2 2 8 0 1 80 17 4.71 R2 1344 Pipirelli $33.888.875 Промовиран
26 R-63 6 0 1 1 0 35 17 2.06 SF 1683 Pipirelli $5.881.803 Задржи група
25 R-63 7 1 4 0 0 36 17 2.12 R2 ? Pipirelli $1.396.088 Задржи група
24 R-63 21 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-8.364.138 Задржи група