Профил на менаџерот: Adam Rees

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Adam Rees
Држава: Велс
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 9, 2014
Последна интеракција: Мар 26 2020, 20:39:09
Постови на форумот:56  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (100)
Освоени поени:0 (304)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (3.04)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 18, 2014)
Достигнувања:

18% отклучени

(65/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Adam Rees Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 42, Трка 2
Број на најавувања:1311
Време поминато на ГПРО:461.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
49-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 A-125 20 0 0 0 0 4 3 1.33 R1 - Pipirelli $-28.479.599 Пензиониран
47 P-7 22 0 1 1 0 8 17 0.47 - ? Yokomama $-2.831.468 Испаднат
46 A-55 1 4 8 12 1 86 17 5.06 W 526 Pipirelli $49.273.329 Промовиран
45 A-55 15 0 0 0 0 15 14 1.07 R1 - Pipirelli $65.938.303 Задржи група
44 A-55 16 0 0 0 0 5 17 0.29 - 2228 Pipirelli $65.360.157 Задржи група
43 R-358 1 7 12 13 0 128 16 8 W - Pipirelli $47.042.914 Промовиран
42 R-358 6 0 4 1 0 58 16 3.62 R2 - Pipirelli $-20.443.684 Задржи група