Профил на менаџерот: László Kerezsi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:László Kerezsi
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 8, 2014
Последна интеракција: Јун 19 2021, 09:12:42
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (671)
Освоени поени:24 (990)
Победи:1 (18)
Подиуми:1 (69)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:1 (5)
Просечно поени/трка: 3.43 (1.48)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

21% отклучени

(75/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до László Kerezsi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 42, Трка 11
Број на најавувања:8877
Време поминато на ГПРО:1447.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 28
Позиција во сезоната:4
Пари: $??.???.???
Возач: John Kennedy (118)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:17
Гуми: Pipirelli
Име на тим: CARtoon Heroes
Екипен пласман:118
Поени на тимот:144.0665

Спонзори

Bang & Olavsen (A28) - 26 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81 A-28 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1906 Pipirelli $42.481.758 Задржи група
80 A-28 12 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 2144 Pipirelli $42.040.089 Задржи група
79 A-28 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2607 Pipirelli $69.499.118 Задржи група
78 A-28 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1796 Pipirelli $36.642.416 Задржи група
77 P-20 28 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 393 Yokomama $91.290.634 Испаднат
76 A-1 2 5 9 3 1 104 17 6.12 QF 746 Pipirelli $161.631.010 Промовиран
75 A-1 10 1 2 1 0 28 17 1.65 R2 1382 Pipirelli $151.581.914 Задржи група
74 A-1 18 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 1609 Pipirelli $119.824.984 Задржи група
73 A-1 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 1986 Pipirelli $62.199.664 Задржи група
72 A-1 18 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 5223 Pipirelli $102.293.794 Задржи група
71 A-1 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 3932 Pipirelli $69.209.950 Задржи група
70 A-1 23 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 4587 Pipirelli $25.080.093 Задржи група
69 P-14 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 559 Yokomama $63.224.220 Испаднат
68 P-14 6 1 3 1 0 33 17 1.94 QF 260 Yokomama $102.957.697 Задржи група
67 P-14 15 0 0 0 0 11 17 0.65 SF 399 Yokomama $65.299.305 Задржи група
66 P-14 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 423 Yokomama $50.225.484 Задржи група
65 A-40 3 1 4 0 1 62 17 3.65 W 1140 Pipirelli $124.744.964 Промовиран
64 A-40 15 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 2544 Pipirelli $134.881.233 Задржи група
63 A-40 4 3 5 1 0 48 17 2.82 QF 1916 Pipirelli $132.406.939 Задржи група
62 A-40 4 0 4 0 0 66 17 3.88 W 935 Pipirelli $113.934.482 Задржи група
61 A-40 15 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 1937 Pipirelli $82.998.609 Задржи група
60 A-40 10 0 0 0 0 13 17 0.76 QF 1952 Pipirelli $57.916.633 Задржи група
59 P-18 32 0 0 0 0 0 17 0 - 1385 Yokomama $18.206.047 Испаднат
58 P-18 29 0 0 0 0 2 13 0.15 - 6179 Yokomama $21.171.336 Задржи група
57 P-18 18 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 381 Yokomama $24.504.408 Задржи група
56 P-18 11 0 1 0 0 15 17 0.88 - 383 Badyear $11.791.231 Задржи група
55 A-12 2 3 11 1 0 112 17 6.59 SF 521 Pipirelli $72.112.826 Промовиран
54 A-12 6 0 2 0 0 56 17 3.29 SF 753 Pipirelli $87.350.865 Задржи група
53 A-12 13 0 0 0 0 21 17 1.24 W 1072 Pipirelli $89.546.546 Задржи група
52 A-12 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 943 Pipirelli $39.290.306 Задржи група
51 A-12 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 1210 Pipirelli $47.464.238 Задржи група
50 A-12 17 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 ? Pipirelli $26.152.756 Задржи група
49 A-12 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1212 Pipirelli $9.638.355 Задржи група
48 A-12 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1467 Pipirelli $4.551.587 Задржи група
47 R-263 3 1 6 0 0 85 17 5 SF 2127 Pipirelli $19.762.286 Промовиран
46 R-263 5 0 5 1 0 67 17 3.94 QF 2011 Pipirelli $-31.143.395 Задржи група
45 A-13 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $36.981.526 Испаднат
44 R-311 1 2 10 3 2 105 17 6.18 W ? Pipirelli $70.815.940 Промовиран
43 R-311 4 0 1 2 0 57 17 3.35 SF 2823 Pipirelli $-12.277.496 Задржи група
42 R-311 18 0 0 0 0 1 7 0.14 - - Pipirelli $-16.359.068 Задржи група